BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM HASTANESİ İZMİR

Hakkımızda

Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent Üniversitesi olarak yeni açtığımız Zübeyde Hanım uygulama ve araştırma merkezi polikılinik binası ile artık size daha yakınız.

Etiketler

hastahane zincirler kurumsal 1993 izmir bostanlı başkentüniversitesi sağlık hizmet kadın hastalıkları çocuk sağlığı acilservis fiziksel ailehekimliği beyin sinir cerrahisi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

L G

Ok

5 yıl önce

Ertugrul Gun

Annem dean icin yillardir gezmedigimiz dr hastane kalmadi.abuk subuk tedavilerle deneme tahtasina dondu.dahada kotu oldu.irem tiftikçioğlu'nu bir tanidik vasitasiyla ziyaret ettik ve hayatimiz degisti.hersey iyi gidiyor.Allah ondan razi olsun ..eksik olmasin.cok basarili oldugunu dusunuyorum.Hayir dusunmuyorum cunku oyle. varsayimla birseyler yapmadigi kanisindayim.teshis edilemeyen hastaligina doktorlar genetik olabilir gibi askida kalan sozlerle bizi umutsuz biraktilar.annem gunden gune yurume yetenegini kaybediyordu ve buna bir anlam veremedi hic bir prof.doc.uzman ne varsa.simdi nedenini biliyoruz tedavisini biliyoruz.ona burdan saygilarimi minnettarligimi belirtmek istedim.

5 yıl önce

Ali Recep Danisment

2. derece yanık ayağımın sargılarının değişmesi gerekiyordu. "Dışarıdan hasta kabul edemiyoruz." diyerek beni o halde geri çevirdiler. Dışardan pansuman almamak hastahane kuralıymış. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Nasıl bir sağlık kurumu bu? Gitmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

5 yıl önce

Yasemin Gürses

Her zaman Çok İyi Hizmet veriyorlar Doktorları ve Personeli her zaman Çok İlgili ve Çok Nazikler

5 yıl önce

Aras Başaran

Gözlerimi kaynak aldığından dolayı gitmiştim, yeşilkartlıyım diye içeri bile sokmadılar. o acıyla sabahladım. Paramız yok diye ölelim mi? Sizin hastaneninizin sahibi karşıyaka çarşıya gelmişti içerden çıkınca ben en önde karşılamıştım. keşke gitmeseydim. Önce para sonra sağlık zihniyetinizi umarım değiştirirsiniz.

6 yıl önce

Yorum Ekle