Mekan 360

ALSANCAK SEVGİ YOLU

Görüntülenme - 49664 Yorum Ekle

Hakkımızda

İzmirliler' in sevgi yolu olarak bildiği; hediyelik eşya, kitap vs. satıldığı kültür ve sanat sokağı. Türkiye' de  başka eşi bulunmayan bir yol... Öğrencinin, eğitimcinin, sanatçının, aşıkların kısacası her kesimden insanın her gün birlite olduğu...Duygu , düşünce, görüş, bilgi paylaştığı bir yol burası... 

Trafiğe kapatılmış bir cadde burası. Sıralı sağlı sollu onlarca stand var.Tezgahlarda takılar , yerli yabancı eğitim kitapları , dövmeciler , kara kalem çizimciler ve daha bir çok türden el emekçileri mevcut. Palmiye ağaçları yolu gölgeliyor dolayısıyla , hafif serinlikte burada dolanmanız mümkün.

Her gencin tercihi, harfli bileklikler kolyeler , gümüş yüzükler hepsini burada bulmanız mümkün. Binlerce çeşitte ürün var. Stand stand dolaşıp pazarlıkta yapabiliyorsunuz aradığınız şeyi en uyguna getirmek için.

Sevgi yolunda, turşu suyu satan bir amca var. Ondan karışık turşu suyu içmeden bu yoldan ayrınılmaz Taptaze içinizi hem yakan hem ferahlatan bir tadı var kesinlikle tavsiye ediyorum.

  

 

Etiketler

sevgi yolu sanat kitap alsancak sevgi yolu alsancak konak izmir 360 vr sanaltur sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle

Sokak Görünümü