ALİMOĞLU MERMER GRANİT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hakkımızda

 

1940'DAN BUGÜNE...Alimoğlu Mermer Granit Sanayi,1940 yılında küçük bir mermer-mozaik atölyesi olarak Afyon'da atılan ilk temellerinin üzerinde şimdi farklı ocakları ve fabrikalarının başarısı yükseliyor.
Bugün Alimoğlu Mermer Granit Sanayii; doğanın değerli armağanları mermer ile traverteni işleyip dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.Sağlam ve dayanıklı mermeri doğanın kucağından alıp yeryüzüne çıkaran ocaklar; Afyon, Denizli,Akhisar ve Isparta'da en son teknolojiyi kullanarak işleyen, parlatan ve istenilen şekli vererek insanlığın kullanımına sunan fabrika İzmir'de faaliyet gösteriyor.

Bugün özellikle uzay çağı teknolojisinin kullanıldığı ve robotların üstün çalışma gücünden yararlanıldığı, Türkiye'nin en modern tesislerinden olan İzmir'de yerleşik Alimoğlu Fabrikasında en zor standartlardaki Amerikan ölçülerinde üretim yapılmakta ve bu üretimin büyük bir kısmı yurdışı pazarlarına ihraç edilmektedir.

Dört kuşaktır sürekli yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'li yıllara ulaşan Alimoğlu Mermer Granit Sanayi ,kuruluşundan bu yana ülke ekonomisine sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir.

 

Etiketler

mermer alimoglu mermer granit sanayi granit traverten alimoglu afyon

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle