Hakkımızda

ABC MOBİLYA

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ABC Mobilya, Manisa'da bulunan fabrikasında her ihtiyaca uygun, yüksek kalitede ve çağdaş standartlarda üretimler yapmaktadır. Bu ürünler, ABC Mobilya'nın İzmir ve İstanbul'da bulunan mağazalarında müşterilere sunulmaktadır.

ABC Mobilya, konusunda uzman tasarım ve üretim kadroları ürünlerini sürekli olarak geliştirip daha mükemmel hale getirmek için çalışmaktadır.

Farklı fiyat seçenekleri ile sürekli büyüyen ve güçlenen yapısıyla ABC Mobilya siz müşterilerine kaliteli hizmeti kendine hedef edinmiştir.

Etiketler

abc mobilya 360 derece sanal tur gezinti modeko fuar

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Elif Şen

Yorumların aksine gayet ilgili bir firma. Teknik servis gayet profesyonel ve çözüm konusunda ısrarcı. İyi ki tercih etmişim diyorum. Kalitesi zaten tartışılmaz.

5 yıl önce

okhan gökce

Rezalet bir mağaza müşteri hizmetleri sıfır teknik servis berbat nakliye hizmeti çok kötü asla ve asla kimseye tavsiye etmem sorun giderme adına hiçbişey yapmıyorlar sürekli sallıyorlar ve hep bir bahaneleri var

5 yıl önce

İsmail Varol Tarakçı

Antalyadaki magzasına denk geldim, yatak odası takımları hoşumuza gittik, pazarlık yaptık.ertesi gün almak için aynı magzaya gittik lakin çalışanlar farklıydı ogün.tekrar fiyat çıkattılar ve normalden 3 bin tl fazla söylediler.dünkü kişileri anlattım bu fiyata anlaştık diye, yanlışlık yapmışlardır bizde o fiyat olmaz diyerek gayet dalga geçer gibi bizi yolladılar.tavırları çok kötüydü , alış veriş yapılacak bi firma değil.

5 yıl önce

Mehmet Nihat NERGİZ

Kurumsal bir firma değil. Kırılan koltuk ayağı için servisi 4 kere aramama rağmen gelmediler. Ayak hala kırık koltuk bi kenarda duruyor. Aldığım sandalyelerin ayakları farklı renk olarak geldi. 6 sandalye sipariş ettim 1 adet yollamışlar. Siparişlerimi de gece 23:00 de kurmaya geldiler şok oldum. Asla ama asla yaklaşıp hata edip alışveriş yapmayın. Herşey satış yapıp para kazanana kadar keşke tüm ürünlerini geri iade edebilsem de paramı verseler. Evimde bu markaya ait ürün bulundurmak dahi istemiyorum.

6 yıl önce

Umit Isberk

Karabağlar Magazasındaki Satışta bulunan hanımefendi ürünler ve taleplerimizi anlam konusunda son derece bilgili ve işini iyi yapan bir çalışandı. Fakat ürünlerimiz Fabrika - Sevkiyat ikilisinde kayboldu gitti. Yukarıdaki yorumları okuyunca benim bekleme sürem azmış bile diyesim geldi. Tam 1 haftalık gecikme var. Vitrin - konsol - masa - sandalye - mutfak masası aldık. sandalyeler ve mutfak masası hariç gelen ürünlerin tümünün ayakları farklı. korkarım gelecek sandalyelerinde ayak renkleri farklı olacak. Alışveriş etmezden önce olumsuz yorumları görmeme rağmen alışveriş yaptım. Teslimat süresi ve aldığım ürünlerin uyumsuzluğu bakımıdan bir kez daha alışveriş zor ederim buradan. Oysaki daha salon takımı da alacaktım. Sizde buradan alışveriş yapacaksanız İYİ DÜŞÜNÜN derim...

6 yıl önce

Yorum Ekle