YENİ HAYAT EVLERİ 1 OSMANGAZİ Bursa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

YENİ HAYAT EVLERİ 1

Hakkımızda


Yunuseli Yeni Hayat Evleri; Terminal ve Carrefour’a 6 km, havaalanına 3,5 km mesafedeki eşsiz konumuyla, % 75’i peyzaj olan 6.500 m2’lik alanda tüm sakinlerine şehrin içinde aynı zamanda kalabalığın gürültüsünden uzak huzurlu bir yaşam konforu sunuyor. Ayrıca yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, çok amaçlı salon, kafeterya alanı, spor salonu alanları gibi sosyal mekanlarla da size ve ailenize günlük hayatın stresinden kurtulma olanakları veriyor.

Radye-jeneral temel sisteminde, deprem yönetmeliğe uygun 1. sınıf malzeme kullanılan “Yeni Hayat” evleri projesi sizin ve sevdiklerinizin güvende hissetmenizi sağlayacak. 93 m2’den 250 m2’ye kadar 4 farklı tipte konut seçenekleri ile yaşam konforunuzu destekleyen, ankastre ürünleriyle anahtar teslim sunulan “Yeni Hayat” evleri yeni bir başlangıç için sizleri bekliyor.
 
Sosyal Olanaklar

Terminal ve Carrefour’a 6 km, havaalanına 3,5 km mesafedeki eşsiz konumu, büyük bir bölümü peyzaj olan 10.500 m2’lik yaşam alanıyla, şehrin kalabalığından uzak, huzurlu bir hayat vaad ediyor.

İki adet yüzme havuzu, marketi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, çok amaçlı salonu, kafeteryası, spor salonu ile sakinlerine keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Radye-jeneral temel sistemi ile deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen Yeni Hayat Evleri’nde 1. sınıf malzeme kullanımı, ankastre ürünleriyle güven ve konfor bir arada sunuluyor. Radye-jeneral temel sisteminde, deprem yönetmeliğe uygun 1. sınıf malzeme kullanılan “Yeni Hayat” evleri projesi sizin ve sevdiklerinizin güvende hissetmenizi sağlayacak. 93 m2’den 250 m2’ye kadar 4 farklı tipte konut seçenekleri ile yaşam konforunuzu destekleyen, ankastre ürünleriyle anahtar teslim sunulan “Yeni Hayat” evleri yeni bir başlangıç için sizleri bekliyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle