YAYATORIA PENDİK Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

YAYATORIA

Hakkımızda

 


 

Değişime öncülük edin
Yaşam renginizi belirleyin  
‘’Dört mevsim huzurun anahtarı şehrin ışığı Yayatorıa’ da.’’

Her rengin bir enerjisi olduğunu biliyor muydunuz?  Doğanın yeşili, denizin ve gökyüzünün mavisi, toprağın tonları… Aslında renkler hayatın ta kendisini ifade eder. Bizler de SEYDİOĞLU GRUP A.Ş olarak betonlaşmanın aksine yemyeşil alanlarla birlikte sizlerin mutluluğu için, farklı renk ve daire seçenekleriyle ‘’TOPRAKTAN YAŞAMA’’  sloganıyla çıktığımız bu yolda, heyecan verici yaşanılır alanlar, huzur ve mutluluk sunan, değer kazandırma odaklı  oluşturduğumuz projemizi huzurlarınıza sunuyoruz.

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’un yükselen değeri Pendik’te, huzur dolu bir yaşamın başladığı, teknolojiye ayak uydurduğu  kadar  tarihsel değerlerine de sahip çıkan ve gelecekteki değeri tartışılmaz bir kentten aldığımız ihamla birlikte sizleri ‘’Yaşamın Rengi’’ YAYATORIA ile buluşturmak istiyoruz. Unutmayalım ki renk tercihlerimiz, ruh halimizin birer yansımasıdır özünde.

Doğanın muazzam dengesini koruyarak kusursuz bir mimari yapısıyla hayata geçirdiğimiz YAYATORIA,  günümüzdeki yoğun çalışma temposu arasında rahat bir soluk alacağınız,  metropol yaşamın stresinden kaçış noktası düşüncesiyle inşa edilen, standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştıran bir proje.

İstanbul Anadolu yakası Pendik’te Yayatorıa projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine sahip, kapalı yüzme havuzlu, Marmara Denizi ve Adalar manzaralı, E-5 ve Tem otoyollarına 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na  5 dakika uzalıktadır. Ayrıca çevrede pek çok üniversite eğitim kurumları, bölgenin en gözde alışveriş merkezleri viaport, pendorya ve neomarin bulunuyor.

Hayatın tamamını bir bütün olarak değerlendirdikten sonra tasarladığımız YAYATORIA’DA kalite ve konforu, renkleri, özenle harmanlayarak ev sahiplerine şık yaşam alanları sunuyoruz.

‘’Eviniz en değerli renginizdir. ‘’
Siz hangi mevsimde ışıldıyor sunuz ?
Yayatorıa’ nın kapılarını açtığınızda cevabını bulacaksınız..

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle