VIAPORT MARIN Ankara | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

VIAPORT MARIN

Hakkımızda

1953 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Bayraktar İnşaat, birikimi ve tecrübesiyle inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Bayraktar, her biri marka haline gelen ve toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi aşan önemli üstyapı projelerinin yapım ve yatırımlarını üstlenmiştir. Bu projelere, Türkiye’nin outlet konseptli en büyük açıkhava alışveriş merkezi Viaport, içerisinde avm-ofis-konut ve rezidansların yer aldığı, İstanbul ve Venedik’i buluşturan karma proje Viaport Venezia, ülkemizin dünya standartlarındaki ilk tematik parkı, konser alanı ve alışveriş merkezi Vialand, prestijli rezidans ve konutları ile Viaport Houses & Suites, Ankara’nın en merkezi konumunda yer alan iş merkezleri Via Tower ve Via Twins, Ankara’nın Leed sertifikası (Gold) sahibi ‘Yeşil Bina’ özelliği taşıyan ilk iş merkezi Via Green örnek gösterilebilir.

Bayraktar’ın turizm alanındaki ilk yatırımı Viaport yanında yer alan Crowne Plaza Asia’dır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıktaki bu 5 yıldızlı tesis, kusursuz otel hizmetinin yanı sıra kongre ve toplantı salonları ile iş dünyasına profesyonel çözümler sunmaktadır. Bayraktar ‘ın yeni turizm yatırımları arasında, kısa zaman içerisinde faaliyete geçecek Vialand içindeki otel ve Tuzla’da içerisinde 750 yat kapasiteli marina, eğlence merkezi, AVM ve Otelin yer aldığı Sea World projesi bulunmaktadır.

Bayraktar, ekonomik, çevresel ve sosyal anlamda gelişmede anahtar rolü oynayan enerji sektöründe de yatırımcı kimliğiyle yer almaktadır. Halihazırda bünyesinde 2 Adet Hidroelektrik Enerji Santrali ve 1 adet Güneş Enerjisi Santrali yatırımları yer almakta olup özellikle yenilenebilir enerji alanında (Hidroelektrik, Güneş, Rüzgar, Jeotermal) yeni projelerin yatırımlarına ağırlık verilmesi planlanmaktadır. Bu yatırımlara ek olarak Bayraktar, sahip olduğu Toptan Satış A.Ş. şirketi ile de serbest tüketiciler için elektrik ticareti alanında faaliyet göstermektedir.

Bayraktar, kurumsal değerleri doğrultusunda hem ulusal hem de uluslararası alanda yenilikçi projelere imza atmaya devam edecektir.

Etiketler

markalı-konut yaşam-alanı ev home inşaat

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle