VADİSTANBUL SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

VADİSTANBUL

Hakkımızda

 

Süleyman Çetinkaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye'nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor.

Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, parakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir. ''Avrupa Konutları'' ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 11 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul'da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlar da doğru projelerde müşteri güvenini kaznırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır.

2015 yılı içerisinde 4600 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. İnşaa etme tecrübesini parakende ve turizm sektöründe de kullananARTAŞ Grubu; çeşitli projelere imza atarak bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermiştir. Perakende sektöründe 300.000 m2 kiralanabilir alana sahip olan grup; önümüzdeki beş yıl içinde ise bu rakamı 500.000 m2 çıkarmayı hedefliyor. ARTAŞ inşa ettiği ve yönetimini sürdürdüğü 4 alışveriş merkezi ile perakende sektöründe yatırımlarına devam etmektedir.

Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan grup 5 adet otel işletmesi 1250 oda kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir. Artaş Grubu; ülke ekonomisine kattığı 7000 kişilik istihdam ile nitelikli, kaliteli, huzurla yaşanabilecek mekanları hayata geçirmeye devam etmektedir.


Etiketler

alışveriş kafe daire inşaat emlak terasev dubleks ev belgrad ormanı artaş aydınlı keleşoğlu evyap maslak satılık konut emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle