TOWNOFİS BAHÇELİEVLER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

TOWNOFİS

Hakkımızda

 

 

 

Arsa alanı 3822,08m2, 74 Ofis, 13 dükkan 137 kapalı ve 25 açık otopark ile TOWNOFİS'deki iş ortamınız ferah, rahat. Yaz kış, her ofise özel havalandırma, ısıtma ve soğutma sisteminden yararlanabiliyor, iş aralarında genel kullanıma açık kat bahçelerinde tazeleniyorsunuz.

Projenin değeri her geçen gün katlanarak artcak. Basın ekspress yolunun buyüme sürecinde her gün daha da değerlenen TOWNOFİS, bugün yapacağınız küçük bir yatırımı, geleceğinizi garanti altına alan büyük bir yatırıma dönüştürecek.

Rahat çalışma imkanı sunan, yüksek standartlarda konfora sahip son teknolojiyle planlanmış altyapısı ve iş yaşamının standartlarını yeniden belirleyecek ayrıcalıklarıyla TOWNOFİS, uluslararası şirketlerin adresi olarak 13 katta zengin ofis seçenkleriyle; sizi prestij ve başaryla buluşmaya çağırıyor.

En düşük-en yüksek ofis fiyatı: 185 bin dolar-360 bin dolar
En düşük-en yüksek metrekare birim fiyatı: 2 bin 300 dolar-2 bin 800 dolar

 

 

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil yaşam kule apartman

Görüşler ()

Yorum Ekle