STUDIO LEGO Muratpaşa Antalya | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

STUDIO LEGO

Hakkımızda


BİR ARTI BİNBİR YAŞAM

Antalya'da "Bir artı binbir yaşam" konsepti yükseliyor. Studio Lego'nun "bir artı binbir yaşam" konsepti, dünyaca ünlü ödüllere sahip mimarların ve yatırımcıların ortak akılda buluştuğu bir proje. Herkesin kendine has bir tarzı olduğu düşünülerek planlanan bloklarda tüm stüdyolar 1+1. Üstelik ihtiyaç kadar gerekli her cm2'sine lüks ve konfor duygusu eşlik ediyor. Tüm detaylara Studio Lego'nun iç mimarları tarafından tamamen kişiye özel tarzda dekore edilebilecek imkanda. Kısacası Studio Lego'da ilk yapman gereken tipini belirlemek.

Yaşamak için zaman kazandıran, yatırım için geleceği bugünden gören bir konum. Studio Lego, Antalya'nın sürekli gelişen bölgesi Altınova'da kariyerli hayatların tam merkezinde. Antalya Havalimanına 3, Deepo AVM'ye 1 dakika yakınlıkta. Deniz, kum ve güneş içinse sadece 10 dakikalık bir mesafede. Bir artı binbir yaşam konseptine uygun lokasyonuyla, yatırımın yüksek bakış açısını simgeleyen Studio Lego, bugünün en akıllı yatırımı.

Studio Lego, sadece bir ev değil. Hayatın özgür yanı. Sıradanlıktan uzak. Geleneksel kalıpların dışında, standart site hayatının ötesinde. Hatta gelecekten... Ve hayallerin tam içinde. Sen uyurken bile seni düşünen Studio Lego kadrosu, "kısın şu müziğin sesini" diyen bir anlayıştan uzakta "Acaba akşam ne yesem ki?" düşüncesinin cevabını kapına getirecek kadar yakınında... Kısacası Studio Lego, 7/24 senin aklını okuyan çok akıllı bir konut projesi. Pardon... Konut değil, yaşam projesi...

"Studio Lego'yu tasarlarken senin gibi düşündük ve ne istediğini bulduk!"

Evrensellik

Studio Lego'yu hayatın bir değil, pek çok yönü olduğunu düşünerek planladık. Bu yüzden sana özel tüm ihtiyaçları bir bir yaşam alanına dahil ettik.

Sıradışılık

Burada hayat dinamik olsun istedik, bloklarda klasik daire formlarından uzak ama her ihtiyacı karşılayacak stüdyo yaşamları 2 tipte planladık. Tamamını da 1+1 olarak mimarilendirdik.

Renklilik

Ödüllü mimarlarımızın hepsi rengarenk bir kişiliğe sahipti. İşte bu yüzden Studio Lego'nun her yanında sana enerji verecek renkler kullandık. Stüdyoların hepsini maksimum konforda ve lükste tasarladık.

Popülerlik

Amacımız Studio Lego'da bir yaşam alanı yaratmanın ötesinde bir kültür yaratmaktı. Hem de herkesin burada olmak isteyeceği, hayatı kendi stüdyosunda tıpkı bir oyun gibi yaşayabileceği ve her şeyiyle kendi olan bir kültür. Sanırız bunu başardık.

Kişisellik

1+1 stüdyolarda kendi tarzını yaratabilmen için gerekli her şeyi düşündük. Zaten Studio Lego tasarımcıları ve iç mimarları sana özel dekorasyonları tasarlamak için çoktan yerlerini aldılar bile.

Hareketlilik

Kimse stüdyosunda sıkılmasın dedik ve istediği an istediği ortamda olabilsin diye 7/24 eğlence, terasta arkadaş partileri, havuz keyfi, dinamik fitness saatleri ve daha pek çoğu standart ötesi olan imkanlar hazırladık.

Hizmette sınırsızlık

Metropol hayatı içerisindeki koşuşturmaların, okulun, toplantıların, iş görüşmelerinin senin, gündeliğe ait telaşlarınsa Studio Lego'nun kontrolünde. Hem de eğlenceden spora, cateringten kuru temizlemeye, house keepingten seni yenileyecek güzellik salonuna... Hatta stüdyonu kiralama hizmeti de bizden!

Tabiki iş

Studio Lego'da yaşamanın ve eğlencenin yanı sıra kariyerli hayatların iş toplantılarını ve organizasyonlarını da planladık. İşine düşkünler için tasarladığımız kongre ve toplantı salonlarını, 5 yıldızlı otel konforunda projelendirdik.

"Senin tipin hangisi?" olabilir diye çok düşündük, iki tip stüdyo belirledik!

Studio Lego'nun "bir artı binbir yaşam" konsepti, dünyaca ünlü ödüllere sahip mimarların ve yatırımcıların ortak akılda buluştuğu bir proje. Herkesin kendine has bir tarzı olduğu düşünülerek planlanan bloklarda tüm stüdyolar 1+1. Üstelik ihtiyaç kadar gerekli her cm2'sine lüks ve konfor duygusu eşlik ediyor. Tüm detaylarsa Studio Lego'nun iç mimarları tarafından tamamen kişiye özel tarzda dekore edilebilecek imkanda.

Kısacası Studio Lego'da ilk yapman gereken tipini belirlemek. Sonrası bize ait... Yani ihtiyacın olan tek şey sen ve tipin!

Lobi Cafe
Studio Lego'nun kalbi. Her türlü isteklerinin güler yüzlü çözümü.

-Ücretsiz internet
Sosyal medyada takipçilerin, borsada hisselerin ve check-in'lerin için 7/24

-Bankamatik
Hangi banka olursa olsun acil nakit ihtiyacına karşı

-Restaurant
Yaratıcı şeflerden Akdenizli lezzetler

-7/24 Açık Teras Cafe
Eğlenmeyi de dinlenmeyi de terasa taşıdık.

-Gym-Fitness
Stüdyonun hemen altında sağlıklı bir yaşam var.

-Sauna-Hamam
Bazen geleneksel olmak da iyi gelir. Dingin zamanlar için

-Komplike spor tesisleri
Hayat zaten bir yarış, bazen ona oyun katmak gerek

-Açık Havuz
Akdeniz'de güneşin tadı böyle çıkar

-Kapalı Havuz
Yüzmenin yazı kışı olmaz

-Toplantı Odası
Kariyerli hayatın bizim için önemli.

-Müzik Odası
Deliler gibi şarkı söyleyebilir ya da Elektro gitar çalabilirsin. Burası senin.

-Kat Bahçeleri
Kendini her an açık havada hisset diye...

-Housekeeping Servisi
Stüdyon dilediğin an pırıl pırıl olsun diye

-Kuaför

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Nahed Juaidi

I like the place and the team is very good, but they need to have someone speak English with customers ... I faced a big problem to communicate with the team.

2 yıl önce

Awad Albaqawi

The AC was in the living room and the bed is in the bedroom with no AC. It was a hot terrible experience. I advise to spend a little more and get u a better hotel

2 yıl önce

Gulshanara Begum

Staff/management were very helpful, apartment was very comfortable.

2 yıl önce

Ibrahim El Halabi

very good place to live

2 yıl önce

Adrien Bouillot

Nice swimming pool!

2 yıl önce

Yorum Ekle