ŞALVARAĞA EVLERİ 2 BODRUM Muğla | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ŞALVARAĞA EVLERİ 2

Hakkımızda


Bodrum’da eşsiz bir konumda yer alan Şalvarağa Evleri II; Bodrum Kalesi, Kos ve Karaada manzarasına sahiptir. Bodrum’un merkezinde yer alan projede toplam 5 blokta rezidans tipi tripleks evler bulunmaktadır. Toplamda 3995 m2’lik bir arsanın üzerinde 4167 m2’lik inşaat alanına sahip olan bu prestijli projede üç farklı tipte konut bulunmaktadır.

Sitede yüzme havuzu, kameralı özel güvenlik sistemi ve otopark bulunmaktadır. Isı, ses ve su izolasyonlu yapılar Çağdaş İnşaat’ın 20 yıllık betonarme garantisine sahiptir.

Ulaşım açısından son derece elverişli bir konumda yer alan Şalvarağa Evleri havaalanına 30 km mesafededir, aynı zamanda Çağdaş Holding tarafından inşa edilen Gemi Yanaşma İskelesi’nin üstünde yer almaktadır. Bodrum Cruise Port’tan yurt içi ve yurt dışına gemi ve feribot seferleri yapılabilmektedir.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle