ŞALVARAĞA EVLERİ BODRUM Muğla | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ŞALVARAĞA EVLERİ

Hakkımızda

 
Bodrum’da eşsiz bir konumda yer alan Şalvarağa Evleri; Bodrum Kalesi, Kos ve Karaada manzarasına sahiptir. Bodrum’un merkezinde yer alan projede 18 blokta rezidans tipi tripleks, dubleks ve daireler bulunmaktadır. Toplamda 11.500 m2’lik bir arsanın üzerinde 6480m2’lik inşaat alanına sahip olan bu prestijli projede üç farklı tipte konut bulunmaktadır.

Sitede ortak yüzme havuzu, kameralı özel güvenlik sistemi ve otopark bulunmaktadır. Isı, ses ve su izolasyonlu yapılar Çağdaş İnşaat’ın 20 yıllık betonarme garantisine sahiptir.

Ulaşım açısından son derece elverişli bir konumda yer alan Şalvarağa Evleri havaalanına 30 km mesafededir, aynı zamanda Çağdaş Holding tarafından inşa edilen Gemi Yanaşma İskelesi’nin üstünde yer almaktadır. Bodrum Cruise Port’tan yurt içi ve yurt dışına gemi ve feribot seferleri yapılabilmektedir.

Etiketler

şalvarağa evleri homes bodrum çağdaş properties inşaat construction bodrum merkez satılık villa yeni proje markalı konut lüks tripleks dubleks ev arıyorum deniz 0 manzara İçmeler

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Aslinur Kalenderoglu

Harika aa!!!

2 yıl önce

Mehmet Kocadag

Bodrumun en manzaralı villaları

2 yıl önce

Mustafa Yıldız

Mükemmel

3 yıl önce

Sibel Yamak

2 yıl önce

fikret putgül

2 yıl önce

Yorum Ekle