SAKLI MAVİ SİTESİ AYVALIK Balıkesir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Doksanlı yılların başında İzmir’de kurulan Bilkonsan İnşaat Mimarlık Müh. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. Mimarlık, proje  danışmanlığı, arazi imar çalışmaları, muhtelif inşaat işleri ve konutlar yapmıştır. Ticari yapılarda uzmanlaşan firmamız ürettiği çağdaş projelerle, tecrübeli kadrosu ile uygulamalarını da yaptığı Fabrikalar, AVM’ler, Otomotiv sektörüne servis istasyonları ve showroomlar yapmaktadır.

   Son zamanlarda tarım sektörünü kalkındırmak amacı ile Ülkemizin ve Avrupa fonlarının verdiği finansal destek ve hibe  programları ile gıda, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Türkiye genelinde muhtelif projeler gerçekleşmektedir. Şirketimiz tarımsal işletmeler ve fabrikalar imalatında önemli projeler üretip bu sektörde de uzmanlaşmıştır. Vatandaşlarımızın finansal destek ve hibe programlarına ilgisi büyüktür, fakat başvuru aşamasında çok önemli sıkıntılar yaşanmaktadır.

   Şirketimiz bu konuda DANIŞMANLIK yapıp iştirakçilerin karar verdikleri tarihten itibaren sürecin her aşamasında (başvuru dosyası oluşturmak, projeleri yönlendirmek, bayındırlık fiyatları ile maliyet çıkartmak, beş yıllık projeksiyon ve fizibilite raporları hazırlamak, müteahhit seçimi ve makine ekipman alımlarında en uygununu tavsiye etmek, inşaatın sürecinin her aşamasında denetim yapmak, hakkediş raporlarını denetlemek) yapılan tüm işleri mal sahibine en iyi şartlarda teslim etmek.
  Kuruluşumuzdan bugüne içinde yer aldığımız projeler bizlere referans olup Bilkonsan İnşaat Mimarlık Müh. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. yeni pek çok projeyle geleceğe güvenle yürümeye devam etmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Teknolojik bilgi ve deneyim gerektiren birçok özel projeyi müşterilerine uluslar arası standartları gözeterek, tecrubeli, profesyonel kadrosu ile ciddi bir çalışma programı çerçevesinde sunmaktadır. Toplam kalite yönetimi ilkelerini benimseyerek, sürekli yükselen başarı grafiği ile yarınlara sağlam adımlarla ilerlemektedir .

Yönetimimiz üstlendiği her projeyi daima disiplin, dürüstlük ve ekonomi kavramları çerçevesinde, çağdaş kalite değerlerinden ödün vermeden gerçekleştirirken; üretiminin her aşamasında çalışanlarının desteği ve üretkenliği sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak kabul etmektedir.

Etiketler

bilkonsan inşaat sarımsaklı ayvalık lüks daire havuzlu daire satılık konut satılık yazlık lüks site 2+1 daire

Görüşler ()

Yorum Ekle