SAHİL PLAZA-MARMARİS YAPI MARMARİS Muğla | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

SAHİL PLAZA-MARMARİS YAPI

Hakkımızda

Marmaris Yapi Girginçler Turizm A.Ş.( Club Atrium ) ve Muzaffer Özlü ortaklığı ile kurulmuş bir gayrimenkul inşaa ve satış şirketidir. Girginçler Turizm yapı ve donanım iş deneyiminin yanı sıra çok başarılı bir turizm şirketi olarak 1978 ten beri iş hayatının içinde olmayı sürdürmektedir. İş ortağımız Muzaffer Özlü ise yapı ve donanım işinde son 24 yıl içinde birikmiş uzman bir deneyime sahiptir.

Bütün gayrımenkullerimiz sıfırdan inşaa edilmiş olup şirketimizin garantisi altındadır. Biz müşterilerimize güvenli ve emniyetli mülkiyet yatırımları sunmayı amaçlıyoruz.. Bizim gayrimenkullerimiz en kaliteli şekilde inşa edilip, en lüks şekilde dizayn edilip, en uygun fiyatlarla müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

Biz Marmaris Yapı çalışanları, satışını gerçekleştirmiş olduğumuz gayrimenkullerimizin bütün evrak işlerini kanunların bize söylediği şekilde halledip müşterilerimize sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.Gerek gördüğünüz takdirde ingilizce bilen çalışanlarımız aracılığı ile her türlü açıklamayı yabancı müşterilerimize yapıyoruz.

Etiketler

sahil plaza salih marmaris muğla konut izmir lüks daire markalıi konut

Görüşler ()

Yorum Ekle