RESIDENCE TREA ŞİŞLİ Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

RESIDENCE TREA

Hakkımızda

Kağıthane' nin "Kentsel Dönüşüm" projesi kapsamında gerçekleştirilen ilk proje olma özelliğine sahip "Residence Trea", Kağıthane Belediyesi' nce, bu kapsamda "örnek proje" seçilmiştir.

Proje Kağıthane'nin, 1.Levent' in yükselen iş merkezlerine ve Büyükdere Caddesi' ne yürüme mesafesinde bulunan Ortabayır Mahallesi'nde inşa ediliyor.

Proje için, kentsel dönüşüm kapsamına giren bölgede, 1000 metrekare alan için hak sahipleriyle anlaşmalar gerçekleştirildi.

Bölgenin iş merkezlerine olan yakınlığı dolayısıyla A+ müşteri hedef kitlesi için 2+1 ve 1+1 olmak üzere toplam 71 daireden oluşan projenin, mimarisi de her cephesinden farklı görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Bölgede otopark sıkıntısına çözüm olabilmesi için her daire için bir otopark planlanan projede, Türk hamamından Fin hamamına; spor salonundan kapalı yüzme havuzuna; yeşil alan ve çocuk oyun parklarına kadar bir çok sosyal aktivite alanı da planlandı.

2014 yılının yaz aylarında tamamlanması planlanan proje, inşaat alanında 20 yıla yakın tecrübesiyle ÖZBAŞ YAPI güvencesinde inşa ediliyor.

Etiketler

ozbasyapi insaat satilik daire kiralik fiyat nerede al ariyorum residence trea kagithane luks konut ev

Fotoğraflar

Görüşler (5)

marmara enerji san.ltd.sti

Yenı bİr sıte. Ama yolu bıraz yokuş. Araçla önunde durmak bıraz zor. Yuksek katlı guvenlikli temiz bir site.

2 yıl önce

zekai efeoglu

Levent te tercih edilen resimden.

3 yıl önce

Musa Sarpkaya

Süper

3 yıl önce

Ezgi Özer

2 yıl önce

Atalay Erdevir

2 yıl önce

Yorum Ekle