PERA SUNSET ZEKERİYAKÖY SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

PERA SUNSET ZEKERİYAKÖY

Görüntülenme - 6449 Yorum Ekle

Hakkımızda

 


 

Pera Sunset Park evleri 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan oluşan projesiyle, Zekeriyaköy’de doğanın kucağında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Uğur Özer Özgüven, Turgut Nail Güven ve Ahmet Kerem Şengezer tarafından kurulan İstanbul’un en gözde bölgesi Zekeriyaköy’ün, yeni yapılanan yerleşim alanında yer alan “Pera Sunset Park Evleri”, 4700 metrekarelik alana konumlanan bahçe ve çatı dubleksleri ve ikiz villalardan oluşuyor.

Pera Sunset Park evleri 12 bin 200 metrekare alan üzerinde 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan meydana geliyor. Pera Sunset Park evlerinde 1+1'den 5+2'ye kadar farklı seçenekte daireler bulunuyor. Projede villaların alanları 320 metrekare iken dairelerin alanları 99 ile 281 metrekare arasında değişiyor. 

Yatırım bedeli 10 milyon dolar olarak açıklanan projenin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 10 bin metrekare yeşil alana sahip olan projenin sosyal donatıları arasında havuz, spor salonu, sauna, bar, kafe ve bilardo yer alıyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (0)

Yorum Ekle