PANORAMAPARK MODA EVLERİ KADIKÖY Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

PANORAMAPARK MODA EVLERİ

Hakkımızda


Hayatınızda yeni bir yer açın...

Panoramaparkmoda hayatınızda yeni bir yer açıyor... İstanbul, Moda'nın en seçkin yerinde inşaatı tamamlanmış olan 25 daire sahiplerini bekliyor. Eşsiz manzarası ve birinci sınıf malzemesiyle hayat kalitesinden ödün vermeyenler için tasarlanan panoramaparkmoda evleri şehirden uzaklaşmadan gürültü, hava kirliliği ve karmaşadan uzak kalmak isteyenler için benzersiz bir imkan sunuyor.

Sadece kaliteli değil, en kaliteli olmayı hedefleyen panoramaparkmoda, doğal yaşam alanıyla da farkını gösteriyor. Yeşil bitki örtüsünün ferahlık sunduğu muhafazalı alan içinde kendinizi şehirden çok uzaklarda ve huzurlu hissedeceksiniz.

İstanbul gibi her gün milyonlarca insanın yollarda saatlerce zaman harcadığı bir şehirde işinizden evinize dönerken harcadığınız zamanın büyük bölümünü kendinize ve ailenize ayırabildiğinizi bir düşünsenize! Bunun için artık neredeyse şehrin dışındaki yerleşim alanlarına yönelmeniz gerekmiyor. Hem merkezi hem de aradığınız bütün özelliklere sahip olan panoramaparkmoda size şehirden uzaklaşmadan hem huzuru, hem de kaliteyi yaşayabileceğiniz süper lüks daireleriyle hitap ediyor.

panoramaparkmoda'nın en büyük özelliklerinden biri de panoramik deniz manzarası. En küçük ayrıntısına kadar sadece sizin rahatınız, huzurunuz ve güvenliğiniz için tasarlanmış olan dairenizde estetiğin deniz manzarasıyla bütünleşmesini izleyebilirsiniz. Aklınızda kalite ve konfora dair ne varsa panoramaparkmoda'da onu bulacaksınız. Tek yapmanız gereken hayatınızda yeni bir yer açmak! Ve o yer eviniz olsun!

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle