PANAVIA RESIDENCES SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

PANAVIA RESIDENCES

Hakkımızda

İstanbul’un İstinye semtinde , Panaroma Grup İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Panavia Residence projesi, kalitesi ve kusursuz ayrıntıları ile dikkat çekiyor.


Panaroma Grup hayata geçirdiği 5 blok ve 60 adet daireden oluşan Panavia Residence projesi ile İstanbul’un gözde semtlerinden İstinye’ye değer katmaya devam ediyor. Ulaşım kolaylığı, doyumsuz manzarası ve ferah daireleriyle dikkat çeken Panavia Residence projesi, hayallerinizdeki dairelere sahip olma fırsatı sunuyor. Aralık 2013’te teslim edilecek olan daireler, her odasında ayrı bir dünya vaat ediyor.


Sınırsız manzara


Panavia Residence


Proje 4’er katlı 5 bloktan oluşan brüt 84 metrekare ile 347 metrekare arasında değişen bahçeli, balkonlu veya teraslı 60 adet daire bulunuyor. Projede ihtiyaca göre 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi oda seçeneklerinin bulunduğu kişiye özel 100m2 ye varan bahçeleriyle bahçe dublekleri, ara kat daireleri, çatı dubleksleri ve loft daire seçenekleri ile farklı yapılardaki ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirilmiştir.

Etiketler

markalı-konut yaşam-alanı ev home inşaat

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle