NORTH İSTANBUL SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

NORTH İSTANBUL

Hakkımızda

 

Tarz Sahİbİ Bİr Proje!

North İstanbul’un dış cephesindeki modern çizgiler ve kaliteli malzeme seçimleri projenin şıklığını ön plana çıkartıyor. Ayrıca görsel açıdan mekanlara genişlik katan ve gün ışığından daha fazla yararlanmanızı sağlayan yerden tavana kadar sürgülü cam sistemleri yeşil ve oksijenle temasınızı buluşturuyor.


Her Detayda Konfor ve Estetik

Konularında uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından hem ihtiyaçlarınız hem de zevkleriniz düşünülerek tasarlanan dairelerde, konfor ve estetik, ferahlık ve şıklıkla buluşarak kullanışlı mekanlar oluşturuluyor. Ayrıca en son teknoloji ile otomasyon sistemleri ve 7/24 güvenlik personeli huzur dolu yaşamanızı sağlıyor.


HUZUR DOLU YAŞAYIN,YAŞAMDAN KEYİF ALIN

North İstanbul kapalı sosyal tesis aktiviteleri, fittness salonu, sauna ve buhar odalarıyla günün yorgunluğunu omuzlarınızdan alıyor. Aynı zamanda çok amaçlı ortak kullanım salonu ile sevdiklerinizle birlikte organizasyonlar düzenleme imkanı sunarak evinizin rahatlığını yaşamanızı sağlıyor.


AkIllI Ev İle Tasarruf Edin

Merkezi yerden ısıtma sistemi ile donatılmış dairelerde kullanılan ithal sistemler ısı enerjisinde de verimlilik sağlıyor. Dairelere özel kalorimetreleriyle yapılan ölçümlerde her daire yalnızca kullandığı kadar enerjiden sorumlu tutuluyor.

Dairelerin alt yapısında kurulu olan uydu sistemli televizyon, telefon, internet ve klima sistemleri sayesinde etrafınızda sizi sarmalayan ve estetiği bozan kablolar olmadan dilediğiniz hizmetleri alabilirsiniz. Kısacası North İstanbul sizi düşünen
akıllı bir dünya.

Etiketler

north istanbul satilik al kiralik fiyat nerede ariyorum luks konut daire insaat panaroma sariyer

Görüşler ()

Yorum Ekle