MNS PLAZA SEYHAN Adana | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

MNS PLAZA

Hakkımızda

 

 

MNS Plaza, Adana’nın gözde yerleşim merkezlerinden Ziyapaşa Bulvarı’na yürüme mesafesinde, bölgenin ve Adana’nın en dikkat çekici projelerinden biri olarak yükselmeye devam ediyor.

Yıldırım Proje İnşaat imzası taşıyan MNS Plaza, 2 blok halinde, farklı ihtiyaçlara uygun dairelerle, yeni bir ev ya da modern bir ofis hayali kuran herkese kapısını açıyor. Sade ve uyumlu mimari çizgilere sahip ofis ve konut alanlarıyla bütünleşmiş bir yaşam mimarisi sunan projede kalite ve güvenlik ön planda tutulmuştur. MNS Plaza’nın sahip olduğu merkezi konum, projeye ait açık ve kapalı otoparklarla avantajını pekiştirmekte olup, sakinlerine şehrin yaşam ve ticari trafiğinin içinde konforlu bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Yapı teknolojisinde güvenliğin ön planda tutulduğu MNS Plaza’da, depreme dayanıklı Radye Temel uygulanmıştır. Bina zemin güçlendirme çalışmaları kapsamında, Çukurova Üniversitesi tarafından onaylı ve sertifikalı JET-GROUT kazıklı sistemi tatbik edilmiştir.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle