MAİ RESİDENCE-FER YAPI KARTAL Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

MAİ RESİDENCE-FER YAPI

Hakkımızda

Gökyüzünün ve denizin rengidir Mai. Özgürlüğün ve huzurun… Dengenin ve uyumun… Göz kamaştırır Adalar manzarasıyla, benzersiz olanaklarıyla sizi şaşırtır. Mai Residence’da renklenir hayat ve her anı ayrıcalıklıdır.

ÖNÜNDE DENİZ VE ADALAR, ALTINDA TİCARETİN EN BEREKETLİ IRMAĞI VAR...

Mai Residence, İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’da, E-5’in deniz tarafında, masmavi bir dünya içinde, önü hiç kapanmayacak masmavi bir deniz ve Adalar manzarasına sahip çok özel bir proje.

Tüm dairelerinde bulunan balkonlarıyla yorgunluğu ve stresi unutturacak manzarası, kat bahçeleri, hobi ve dinlenme alanlarıyla Mai Residence, İstanbul’un göbeğinde, bulunmaz bir proje. Mai Residence’da yaşayanlar, Mai Residence’ın eşsiz konumu sayesinde hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürecekler.

Zamanın, konforun ve yatırımın değerini bilenler için Mai Residence mükemmel bir tercih.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Görüşler ()

Yorum Ekle