KONAKKALE WEST BAĞCILAR Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

KONAKKALE WEST

Hakkımızda

Torkam İnşaat olarak, grup şirketlerimizle beraber, Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli nezdinde, 23 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
 
Bugüne kadar toplam 600.000 m2 alanlı ve 500 milyon $ tutarlı konutlar, ticari üniteler, alışveriş merkezleri, okullar ve otel gibi yatırım ve taahhüt işlerini tamamlamış bulunmaktayız.
 
Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.
 
Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir.
 
Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz.
 
Bu çerçevede, tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.
 
Torkam İnşaat Yatırım A.Ş. 

Etiketler

çanakkale kepez yeni proje markalı konut 0 daire satılık proje konakkale west inşaat lüks

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle