KENT OPTİMUM ZEKERİYAKÖY SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

KENT OPTİMUM ZEKERİYAKÖY

Hakkımızda

 

 

Villa, özüne döndü… Tek katlı!
Villa yaşantısını tek kat ve 4 metrelik yüksek tavanlı ferah alanlarla buluşturan ‘Kent Optimum Zekeriyaköy’ yaşam koçunuz olacak. Yüksek emniyet katsayılı zeminde, test edilmiş beton(C30) ve kalite testlerinden geçmiş demir kullanılarak radye temel üzerinde tek katlı yapının güvenirliliğini yaşamanız mümkün.
 
KENT GRUP’un Zekeriyaköy’de hayata geçireceği ‘Kent Optimum Zekeriyaköy’ projesi, bölgenin ilk tek katlı villaları, sıra evleri ve daire uygulamasıyla karma bir proje özelliği taşıyor. Konsept proje Can Çinici,iç dekorasyonu ise Mahmut Nuvit Doksatli ve Domenico VicenzoRotolo’nun üstlendiği Kent Optimum Zekeriyaköy projesinde, her türlü detay düşünülerek ev sahiplerine ayrıcalıklı yaşam vaad ediliyor.
 
Kent Optimum doğru proje konseptiyle tasarlanmış, gözü yormayan, iç mekânla dış mekân arasındaki bütünlük duygusunu koruyan ve özellikle bahçe kullanımı avantajına sahip bir proje olması sebebiyle kendisini diğer projelerden farklı kılıyor.
 
Boşlukların önemini vurgulayan proje, modern çizgili mimarisiyle, çocuklu ve doğa ile iç içe yaşamayı tercih eden ailelere hitap ediyor.
 
Her zevke uygun farklı modellemeler…
2013’te teslim edilecek proje tek katlı villalar dışında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleriyle bölgenin en ferah sitesinde yaşamanız için davetkâr bir sunum içeriyor. Bahçe dubleksleri,  galerili ve oturma bölümlü çatı dubleksleri eşi bulunmayacak yeni bir yaşam anlayışı ile birçok seçenek arasından tarzınızı yansıtacak alternatif planlar sunuyor.
 
Sosyal hayatın keyfine varın…
Tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk ve yetişkinler için yüzme havuzu, fitness alanı, çocuk oyun odaları ve kafeterya gün boyu enerjiyi tazeleyecek özel mekânlar olarak tasarlandı.
 
Lokasyonun önemini biliyoruz!
Zekeriyaköy’deki ana caddelerin kesişme noktasında yer alan Kent Optimum Zekeriyaköy, Boğaz ve Maslak bölgesine sadece 20 dakika mesafede. Konumu sayesinde Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’yle Maslak’taki metro istasyonlarına bağlanıyor.

 

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Görüşler ()

Yorum Ekle