KAYA PRESTIGE SUNSHINE ÇEŞME Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

KURUMSAL

Kâya ailesi, Türk turizminin yeni yeni geliştiği yıllar olan 1961 yılında sektöre girmiştir. Su anda grup bünyesinde bulunmayan, 1963 yılında hizmete giren 36 odalı 2 yıldızlı Kaya turistik oteli grubun ilk tesisi olup, uzun yıllar  İzmir otelciliği için bir model olma özelliğini korumuştur.

1973 yılında 4 yıldızlı 72 odalı Karaca oteli ve Karaca Sineması bünyeye katılmıştır.

1983 yılında turizm teşviklerinin başlaması sektör için bir dönüm noktası olurken, yatırımcılar güneye kaymış; İzmir’den yola çıkan Kâya şirketler grubu ise yola İzmir’den devam ederek  1989 yılında Kâya Prestige’in inşasına başlamıştır. 22 ay gibi kısa bir surede tamamlanan 4 yıldızlı 142 odalı Kâya Prestige, şehrin ilk “İş Oteli” olma özelliğini bulundurmaktadır.

1994 yılından itibaren catering hizmetini devreye sokan Kâya Prestige Catering profesyonel yöneticileri, seçkin personeli, tam donanımlı ekipmanları  ile 10 kişiden 2500 kişiye kadar, tüm Ege Bölgesine hizmet vermektedir. 2009 Ocak ayında merkezi Madrid, İspanya’da bulunan Trade Leaders Club tarafından, uluslararası yiyecek içecek ve catering altın ödülüne layık bulunmustur. Ayrıca 2010 yılında,  2.Uluslararası Altın Kep Yarışması’nda Modern Türk Mutfağı dalında lezzet kategorisinde  ikincilik kupasına layık görülmüştür.

Grubun artan yatak sayısı ve hizmet yoğunluğuna paralel olarak, 1994 yılında sadece otel sektörünün ihtiyacına cevap vermek üzere, günlük 500 kg. kapasiteli Arı Kâya Çamaşırhanesi kuruldu. İzmir ve çevresindeki irili ufaklı toplam 50 kuruluşa hizmet veren bu tesis sektörde hissedilen büyük bir boşluğu doldurdu. 2009 Mayıs itibariyle yeni fabrikasına taşınan Arı Kâya, 4000 m2 kapalı alanı ve yepyeni ekipmanları ile teknolojik altyapısını güçlendirerek ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.2011 yılında kuru temizleme hizmeti yapan Arı Kaya Dry Cleaning açılmış olup Alsancak ve Bostanlı’da şubeler açmıştır.

Kâya şirketler grubunun İzmir dışına açılış stratejisinin bir sonucu olarak 1996 yılında Çeşme Ildırı bölgesinde Erythrai oteli hizmete girmiştir. 18 ay gibi kısa bir surede tamamlanan 4 yıldızlı 300 yataklı Erythrai Otel,  2005 yılından bu yana farklı şirketler tarafından işletilmiş, 2009 Ekim itibariyle tekrar grup bünyesinde Kâya Prestige Sunshine adı ile yenilenerek işletilmeye başlamıştır

KONAKLAMA

Misafirlerimizin yaşam standartları ve beklentileri göz önüne alınarak, dekore edilmiş odalarımızda, ferahlık, konfor ve güvenlik ön planda tutulmuştur.

Temiz ve hijyenik odalarımız, ortopedik yatak, antialerjik yorgan ve yastık menüsü, modern ve işlevsel banyosu ile, evinizden uzakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır.

Günün koşuşturması ve yorgunluğunu ardınızda bırakın, kendinizi iyi hissedeceğiniz konforlu odalarımızda dinlenin, yenilenmiş olarak güne başlayın.

LEZZET

Kaya Prestige Sunshine bünyesindeki restoran ve barlar, günün yorgunluğunu atmak, Türk ve dünya mutfaklarının favori lezzetlerinin tadına varmak; lezzetli aperatiflerle, alkollü- alkolsüz içeceklerini yudumlamak isteyen konuklarımızın, eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

* 250 Kişilik Ana Restaurant (Açık Alan)

* 150 Kişilik Ana Restaurant (Kapalı Alan)

* 30 Kişilik Ala Carte Restaurant

* Lobby Bar * Havuz Bar * Snack Bar * Disco Bar

ZİYAFET&TOPLANTI


125 ve 300 pax kapalı alanı bulunan toplantı salonları ve 300 kişi kapasiteli terası ve 1000 kişilik açık ziyafet alanı bulunan tesis geniş otoparkı ve teknik ekipmanları ile bayi toplantıları, kongreleriniz ve ziyafet organizasyonlarınız için de farklı alternatifler sunuyor.

Etiketler

kaya prestige sunsine çeşme otelleri ıldır 360 derece sanal tur cesme 4 yildiz dort

Fotoğraflar

Görüşler (0)

Yorum Ekle