HRS ANKARA HASTANESİ ÇANKAYA Ankara | Sanal Tur | Mekan360.com

HRS ANKARA HASTANESİ

Hakkımızda

Biz, Kadın hastalıkları,doğum, üremeye yardımcı tedavi hizmetleri ve medikal spa alanında; Hastalarına beklentilerinin de üzerinde hizmet veren, Yüksek kalitede medikal bakım sunan, Gerçekleştirdiği araştırmalarla uluslararası tıp literatürüne önemli katkılarda bulunan, Dünyanın en iyileri arasında olmayı hedefleyen, Güçlü ve prestijli bir marka olacağız.
Bu nedenle bizleri; En iyi profesyonellerin tercih ettiği, Dünyanın iyileriyle rekabet eden, HRSli olmanın gururunu paylaştığımız sektörün en iyisi olduğumuz bir gelecek bekliyor...

Etiketler

hrs kadin dogum hastane saglik hastalik ankarahrsankara hospital ankara tüp memek hastane hrs tıp merkezi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

amar alamili

The staff are cheating they try to stole you ,they told me that the internet is idle and we cant contact with assurances company you should pay the money and then take it from assurance company.

7 yıl önce

KIVANÇ ÖZCAN

Yakın bir tarihte eşim doğum yaptı... Hastanede başta Çoşkun Hocama çok çok teşekkür ederiz. Hayatım boyunca bu kadar pozitif, güler yüzlü ve düzgün bir doktor ile karşılaşmadık. Kendisi izinde olduğu için ismini vermek istemediğim bir doktara gitmek zorunda kaldık. Yanlış teşhis ve umursamazlığı yüzünden ciddi sıkıntılar yapıyor olabilirdik. Neyse ki 1. ayın sonunda Çoşkun Hocam izinden döndü ve engin tecrübesi sayesinde işleri yoluna koydu.. Yolunda gitmeyen şeyleri bile o kadar düzgün açıklayarak bizleri rahatlattı ve herşeyi ameliyat sonuna kadar takip etti. Kendisine defalarca teşekkür ederiz. Hamilelik düşünen herkese tavsiyem ederiz. Başka bir doktara kesinlikle gerek yok. Doğumdan sonra ki süreç için bu hastahaneyi çok öneremeyeceğim. Özellikle ismini bilmediğim ama sarışın iki hemşireden çok çektik. İlk defa doğum yapıyorsanız çok şeye yabancısınız demektir. Bizde öyleydik. Ama onlar bizden de acemi çıktılar. Ve sağolsunlar sayelerinde çocuğum şuan mama ile besleniyor. O yüzden 2 hemşireye de çok kızgınız... İsmini bilmediğimiz yaşça daha büyük hemşere ablamıza ve yoğun bakımdaki baş hemşiye teşekkür etmek istiyoruz. İşini severek yapan herkese teşekkürler.

5 yıl önce

Cengizhan SOLAK

HRS Hastanesinden oldukça memnuniyet sahibiyim. Şöyle ki iki oğlumda o hastanede Prof. Dr. Tarık AKSU’nun çabasıyla sıkıntı ve zor süreçlere rağmen dünyaya geldi. Doğum öncesi sonrası tüm süreçlerde Tarık hocamın takibi mükemmeldi. Hatta Tarık hocadan esinlenerek küçük oğluma onun adını verecek kadar seviyoruz. İyi ki tanımışız Hrs’yi.

5 yıl önce

Düğün Videoları

Transfer için tek seferde 6 embriyo çözdürüp bunların anca ikisini transfer edebilen bir hastane.oysaki dondurulan embriyolar için hepsinin çok iyi kalitede oldugu soylenmisti...transfer edilen embriyolar da tutmadı zaten... kalitesini burdan anlamış olduk laboratuvarının.

5 yıl önce

Ahmet Ozkan

İşler hızlı gidiyor. Aşağı yukarı yok. Park yeri müsait temiz bir hastane. Şengül hoca işinin ehli, insanları paniklemesini bekleyip tedavi eden doktorlar yerine kendisi böyle böyle olabilir diye öncü tavsiyelerde bulunuyor ve hastasıyla ciddi ama bir o kadar da samimi bağ kuruyor. Gerçekçi bir doktor.

5 yıl önce

Yorum Ekle

Sokak Görünümü