HELENIUM WINGS PENDİK Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

HELENIUM WINGS

Hakkımızda

 


Farklı tarzlar, farklı ihtiyaçlar, farklı tercihler için.
Helenium Wings, her katında ortak kat bahçeleri bulunan 3 adet bloktan, bahçesiyle doğanın sıcaklığını, konforuyla kentin imkânlarını sunan villalardan ve bütün bunların ortasında, tepeden tırnağa zarafet ve yaşama keyfi sunan rezidansdan oluşan bir projedir.

Helenium Wings, bol oksijenli temiz havası, planlı yapısı, şehir merkezine olan konumu ve depreme dayanıklı zeminiyle İstanbul’un en cazip yatırım alanı olan Kurtköy’de yer alıyor.

TEM, E-5 ve sahil yoluna ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Kurtköy, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine yalnızca 20 dakika uzaklıkta. Şehrin ana arterlerinden birinin üzerinde, toplu taşımaya uygun bir noktada bulunan Helenium Wings, Sabiha Gökçen Havaalanı’na da oldukça yakın.

Gayrimenkul değeri her geçen gün artan Kurtköy bölgesi, Helenium Wings’i geleceğe yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsata dönüştürüyor!

 

Etiketler

helenium wings al satilik daire kiralik fiyat nerede ariyorum basarir insaat luks konut rezidans villa ev

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Yusuf Parlak

Site

2 yıl önce

Yunus Demirkiran

Site

2 yıl önce

thequeen thoraya

Secure

2 yıl önce

volkan karaer

Home sweat Home

3 yıl önce

MESUT Şen

yaklaşık 6 aydır oturduğum güzel bir site. 7/24 güvenlik mevcut. giriş çıkış ve sosyal alanlarda turnikeler var. spor salonuna hiç gitme fırsatım olmadı ama sürekli birileri var aktif kullanılıyor. açık ve kapalı havuzu mevcut. kapalı ikisi de yeterli düzeyde. hamam sauna mevcut. pazartesi günleri bakım temizlik günü diğer günler 1 gün kadın 1 gün erkek olarak belirlenmiş. yeterli düzeyde hepsi. kapalı açık otoparkları blokların altında ve arkalarında mevcut. misafiriniz gelirse aracını dışarda bırakıp güvenlikten geçmek zorunda. her gelen misafiriniz ve siparişiniz için güvenlik onay almaktadır. evler güzel teraslı evler mevcut. biz normal 2+1 de kalıyoruz. amerikan mutfaklı. kullanılan malzemeler gayet kaliteli. merkezi ısıtma mevcut. kombi yok. peyzajı gayet güzel. çocuk parkı basketbol sahası mevcut. her gün çöpler toplanıyor bloklar temizleniyor. şu anda site önünde belediye ile anlaşıldı kaldırım otopark çalışması devam ediyor. kiralar piyasa ve bölge şartlarına göre gayet makul. sitenin karşısında düğün balo davet salonu var. yazın gürültü rahatsız edebiliyor. bir de asker düğün konvoyları tam cadde üzerinden geçiyor silah sıkıp egzoz patlatanlar rahatsızlık veriyor. sitenin önünde her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar mevcut. sultanbeyli son duraklara da yakın. her yere toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. aidat konusuna gelecek olursak bence de aidatlar yüksek. standart ödediğiniz aidat dışında ortak kullanım fatura okuma bedeli gibi tutarlar çıkıyor. yorumlarda bahsedildiği gibi günlük kiralık fuhuş tarzı şeylere kesinlikle müsade edilmiyor. tespit edildiği gibi polis çağırılıp ev mühürlenip tahliye ediliyor. böyle birşeye yönetim müsade etmiyor. sitede epey boş daire mevcut. benim oturduğum dairenin yan ve alt katı boş. bu yüzden kışın ısınma problemi yaşıyoruz. son olarak şöyle birşey söyliyim gelip gezip görüp fikir edinebilirsiniz.

2 yıl önce

Yorum Ekle