FLORYA EVLERİ OSMANGAZİ Bursa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

FLORYA EVLERİ

Hakkımızda


Size, güvenilir, doğal ve güzel koşullarda hayatın keyfini çıkarma fırsatı sunan FLORYA EVLERİ; sektörün en itibarlı kurumlarından NETİŞ GRUP tarafından inşa ediliyor.

Konutların proje tasarımından teslimine kadar her aşamasında mesleki deneyime sahip uzmanlar ve işçiler titizlikle çalışıyor. FLORYA EVLERİ, Netiş Grup’un Bursa’ya kazandırdığı yeni ve önemli bir merkez. Hayallerin hedefe, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir proje.

3+1 ve 5+1 Dubleks seçeneklerine sahip modern, ıık ve elit 5 blok’ta 40 normal, 10 dubleks olmak üzere toplam 50 konuttan oluşan, kendinizi özlediğiniz atmosferin içinde bulacağınız bir konsept. Güzel zaman geçirmek ve hayattan özlediğiniz tadları almak istiyorsanız doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.Sizi FLORYA EVLERİ’ne bekliyoruz.

GENEL ÖZELLİKLER
* Vaziyet planında belirtilen şekilde site çevresi güvenlik duvarları ile çevrilerek araç ve yaya girişi için güvenlik noktası oluşturulacaktır.
* Projemiz 4606,57 m2'lik arsa üzerine geliştirilecektir.
* Vaziyet planında gösterilen yeşil alanlar için otomatik kontrollü sulama sistemi kurulacaktır.
* Site içinde çocuk oyun alanları oluşturulacaktır.
* Site içinde çevre duvarını kontrol altında tutan    güvenlik amaçlı kapalı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak, güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacaktır.
* Dijital IP tabanlı renkli görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle