FLEX KURTKÖY PENDİK Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

FLEX KURTKÖY

Hakkımızda

 


 

Dumankaya “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” misyonundan hareket ile Kurtköy’ün en merkezi lokasyonunda , Sabiha Gökçen  havalimanına en yakın noktada tamamen home Office konutlardan oluşan ve leed sertifikası almaya aday bir proje geliştirdi.
 
Dumankaya Flex projesi 10 dönüm arazi üzerinde 3 ana blokta toplamda 376 adet home Office konut ve 7 adet alışveriş alanından oluşmaktadır. Flex  projesi akılcı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım olanakları sunmaktadır. Projemizin tamamı studyo , 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Home Office kullanımına uygun olarak farklılaştığımız bir çok nokta var. Öncelikle tüm misafirleriniz siteye geniş bir lobiden girecektir. Bu alanda karşılanarak isteğinize uygun olarak home ofisinize, toplantı odasına, kafeteryaya ya da restauranta yönlendirilecektir. Daire sahiplerinin toplantılarını yapabileceği 3 adet büyük toplantı odası ve misafirlerini ağırlayabileceği en üst katta bulunan Flexible roof restaurant iş yemekleri için ideal bir mekan olacaktır. Projede yer alan farklılıklardan bir tanesi de size havuz keyfini terasta yaşatacak olmasıdır, isterseniz havuzunuzda keyifli anlar geçirebilir isterseniz de oturma gruplarında içeceğinizi ya da yemeğimizi yerken teras keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bloklar içerisinde yer alan kat bahçelerinde dostlarınız ve misafirleriniz ile keyifli vakitler geçirebileceksiniz.
 
Dumankaya Flex projesinde home Office konutlar ile iş ve ev yaşamı birleştiriliyor. Projede Leed sertifikası ile min. %10 ile %20 arası enerji tasarrufu sağlanacaktır. Leed (yeşil bina) kavramı Türkiye genelinde henüz yeni gelişmeye başlaması dolayısıyla Projenin farklılaşacağı temel unsurlardan olacaktır ve Projenin yatırım değerini fazlasıyla yükseltecektir. Leed sertifikalı binalar; inşaat aşamasında kullanılan sağlıklı malzemeler ile daha sağlıklı , yağmur sularının toplanarak sulamada kullanılması ve atıkların geri dönüşümden geçirilmesi ile çevreye duyarlı ve ısı-su enerji tasarrufu ile ekonomik binalardır.
 
 
Sosyal Donatılar
Restoran ve cafe
Alışveriş mağazaları
Teras Bahçeler
Terasta Yüzme Havuzu
Kademeli Yansıma Havuzları
Zengin Peyzaj Alanı
Yürüyüş ve Koşu Parkurları
Fitness Salonu
Çocuk Oyun Alanı
Toplantı odaları
Lobi hizmetleri
Flexible Roof
Business Center
 
Pusula Business Hizmetleri  
Tam donanımlı toplantı odaları
Tüm sorularınız için 7/24 çağrı merkezi
Executive toplantılar için flexible roof
Akıllı yaşam kurgusu için teknolojik altyapı
Kiralama ve satış desteği
Türkçe ve İngilizce sekreterya hizmetleri
Hukuki danışmanlık hizmetleri
 
24 saat güvenlik bulunmaktadır.
 
Geniş bulvarları ve düzenli kavşakları ile bölge içinde ve ana arterlere ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Dumankaya Flex Kurtköy, TEM ve E-5 karayolları arasında bulunuyor. TEM Kurtköy gişelerine 2 km. Sabiha Gökçen Havaalanına da 2 km. mesafede yer almaktadır. İETT otobüs durağı ve minibüs geçiş hatlarına komşu bir noktada bulunmakla birlikte; toplu taşıma araçları ile Kadıköy’den 4 Levent’e kadar ulaşım imkanı bulunuyor. Aynı zamanda Pendik Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü İskeleleri ile İstanbul’un değişik noktalarına ulaşılabiliyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle