FİLİZ FİDANOĞLU İNŞAAT KARASU Sakarya | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

 

 

12 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren, ağırlıklı olarak SAKARYA KARASUda yatırımlar gerçekleştiren kurumsal bir şirkettir.Karasu'da satılık daire, satılık site ve villa denildiği zaman ilk akla gelen öncü firmalardan bibi olan FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT. kaliteli lüks konut anlayışı ile özellikle tatil bölgelerinde nitelikli inşaat projeleri üretmektedir.

KARASU ve çevresi son yıllarda yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcılarında gözbebeği haline gelmiş
ve KARASU satılık emlak piyasasında önemli bir yere sahip olmuştur.Bu talepler doğrultusunda gerçekleşen ciddi yatırımlar takipçisi olan FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT bölgesinden inşaat ve yapı sektörünün liderlerinden biri olan müşterilerine, SAKARYA KARASU ADAPAZARI satılık daireler ve lüks villarlar sunmaktadır.KEndine özgü mimari konsepti ve kaliteli yapılarıyla karasu'da lüks daire anlayışına farklı bir soluk kazandırmış.

Amacımız Sakarya Karasu'da ucuz daireler üretmek değil, hem ekonomik hem de sosyal aktivitelerin bol olduğu modern ve kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır.Karasuda'da satılık bir ev arıyorsanız, projelerimiz içerisinden standartlarınıza uygun bir ev bulacağınızı umuyoruz.Uygun kredi koşulları iile siz de hayallerinizdeki  eve kavuşmak için projelerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunmayı hedefleyen FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT projelerinde bir a önce yerinizi almanız dileği ile..

Etiketler

satılık fidanoğlu inşaat firma karasu filiz yazlık satılık ucuz yazlık sakarya karasu yazlık yapı dekorasyon daire apartman mekan360 sanaltur mekan 360 derece

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Tekin Yeşilyurt

İlgi ve alaka güzel.. İnşaat yapı kaliteleri iyi güven veren kendini ispatlamış bir firma...

2 yıl önce

Ali Kurtulus

"KARASU MERKEZ LOKASYONUNDA BULUNAN AKTIVITELI FILIZFIDANOGLU SITESI KARASUYA STANDART USTU LUKS BIR YASAM SAGLARKEN, ELIT SITE SAKINLERIYLE YENI BIR YAZA MERHABA DIYOR. SITEDE YASAM BASLAMISTIR.,,

3 yıl önce

Ferhat Erdem

Günlük kiralanan evlerde eşyalar çok eski ve malesef temizlik problemi var

3 yıl önce

helis TV

Firma Karasu'da çok güzel projeler gerçekleştiriyor. Güvenli ve Güzel. Tavsiye ederim.

3 yıl önce

Kadir Mazlum

Karasu da kaliteli konut adresi filizfidanoğlu inşaat ve Mithat KANDİL

2 yıl önce

Yorum Ekle