EVILA BAŞAKŞEHİR Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

EVILA

Hakkımızda

 


 

İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir Proje Evila, özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekan.
İster ev, ister villa. Evila’da tercih sizin.
İster rezidans konforundaki kat bahçeli dairelerinde, ister begonvillerle bezenmiş size özel bahçeli villalarında huzuru bulun. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe yaşayın. Size ait bir dünyada yaşamın keyfini sürün. Çükü Evila hem size hem de ailenize mutlu ve huzurlu bir yaşam vadediyor.

KOLAY ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

EVİLA. İstanbul’un ulaşımı en kolay ve gözde yerleşim yeri Başakşehirde inşa ediliyor
Atatürk Havalimanı ve Esenler Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 20 dakika.
Yeni yapılacak olan Sağlık Şehrine ve Olimpiyat Stadı’na 5 dakika. Sinema, spor alanları, kültürel etkinlikleri ve birbirinden ünlü markalarıyla eğlence ve alışveriş ve yaşam merkezi OLİMPA AVM’ye ve Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 5 dakika. Mesafede.

İnşası tamamlanmış, yakında hizmete girecek olan 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan mektro, TEM, E5, inşaatı başlayacak olan 3. Köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile şehrin gürültü ve stresinden uzaklaştırırken imkanlarındankolayca yararlanmanızı sağlıyor.

SOSYAL DONATILAR

Evila bünyesinde bulundurduğu sosyal donatılarıyla konut sahiplerinin beklentilerini tam olarak karşılamak üzere planlandı . Her ihtiyaca cevap veriyor. Yediden yetmiş yediye kadar her yaşa, her zevke hitap eden sosyal donatıları yaşamı ayaklarınızın altına seriyor. Hayatı yaşanır kılıyor.
Bay-Bayan ayrı kapalı Yüzme Havuzu,
Bay-Bayan Soyunma-Duş,
Fitnes Salonu,
Sauna,
Türk Hamamı,
Sosyal Tesis Cafe,
Yönetim Ofisi,
Spor Alanları,
Her daireye tahsisli Kapalı Otopark,
Dinlenme Alanları,
Yürüyüş Parkurları  
Her Villaya Özel tahsisli Hobi Bahçesi
 
SAYILARLA EVİLA

Evila Rezidans, İki blokta; 160 - 184 m2 arasında 72 adet 3+1 ve 340 m2 8 adet 4+1 daireden oluşuyor.
Evila Villaları’nda 335 m2’den oluşan 26 adet bahçeli villa sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunmaya hazırlanıyor
Evila Sıraevler’de, 232 m2 12 adet bahçeli sıra ev bulunuyor.
Evila Cadde Mağazaları; 22 m2 ile 669 m2 arasında 27 adet mağazayla Evila sakinlerinin her tür ihtiyacını ayaklarına getiriyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle