ERZİNCAN DEMİRKENT KONUTLARI Erzincan | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ERZİNCAN DEMİRKENT KONUTLARI

Hakkımızda

 

YURTPA DEMİRKENT KONUTLARI

Misyon
35 yıldır sektördeki güvenli ve istikrarlı duruşunu kaybetmeden, sektörün getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındırarak gelişmek, sektöre öncülük ederek ve çalışanlarına ilham vererek çalışan, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
Açıklama
Yurt ailesi olarak 1978 yılında başlayan ve başarı ile sürdürdüğümüz ticari hayatımıza, Yurtpa A.Ş. ismi ile kurumsallaşarak devam ediyoruz, Perakende Mağazacılık, İnşaat ve E-ticaret sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Perakende mağazacılık sektöründe Erzincan, Erzurum,Gaziantep ve Ankara'da hizmet veren şirketimiz mağaza sayısını arttırarak perakende alanında iddiasını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Mağazacılık alanında uzun yıllardır sağladığı güven ve istikrarlı duruşunu, 2009 yılından itibaren sonyburada.com ile başlayan ve geliştirmekte olduğu yeni projeleri ile hızla büyüyen e-ticaret alanına taşımış ve bu sektördeki yerini almıştır.

İnşaat sektörüne 2010 yılında nitelikli konut projeleri ile iddialı bir giriş yapan Yurtpa A.Ş kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almış, tüketicilerin tercihi olmuştur.

Profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmet verdiği sektörlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeyi hedefleyen Yurtpa A.Ş. Ar-ge ve proje çalışmalarını sürdürmekte, yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Alanında farklılıklar oluşturarak kalıcı değerler sağlamak.

 

 

 


Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Ebru Kadakal

cok guzel bir site

2 yıl önce

Cennet Turan

Güzel yerler

2 yıl önce

Fatih ATEŞ

Kusursuz site

3 yıl önce

Fatih Ağan

3 yıl önce

ByDied

4 yıl önce

Yorum Ekle