ELYSIUM NEXT PLAZA ÜSKÜDAR Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ELYSIUM NEXT PLAZA

Hakkımızda


İstanbul'un ticaret merkezi olmasına karşın, günümüz iş merkezlerinin ihtiyaçlarına cevap olacak sınırlı sayıda modern binanın yer aldığı Taksim'de bulunan Elysium Next Plaza, yatırımcılar ve kendi ofisine sahip olmak isteyen kurumsal firmalar için ideal bir yapıdadır. 2'si otopark olarak kullanılan 3 adet bodrum kat, mağaza olarak kullanılan zemin kat ve 5 adet ofis katından oluşmaktadır.
 
Elysium Next Plaza modern görünümüyle İstanbul gibi bir metropole yakışan bir görünümüne sahiptir. Ünlü Mimar Sabri Paşayiğit (Sabri Paşayiğit Design Office) tarafından, günün büyük bir bölümü geçirilen iş merkezlerinin fonksiyonel olduğu kadar estetik öğeler de barındırması gereği düşünülerek tasarlanmıştır.
 
Elysium Next Plaza Taksim'deki özel konumu ile her dönemde kârlılığını koruyacak bir yatırımdır. Zincirlikuyu Caddesi ve Piyalepaşa Bulvarı arasında kalan köşe parsel üzerinde yükselen Elysium "Next" Plaza, E-5 ve TEM bağlantı yollarına kolay erişim sağlayacak şekilde konumlanmıştır.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle