EGE BOYU SANCAKTEPE Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

EGE BOYU

Hakkımızda

 

 

Gayrimenkul geliştirme konusunda yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren Sinpaş Holding'in tecrübesiyle kurulan Eviya' nın ilk ve prestij projesi; EGEBOYU...

“Evinizde iyi yaşa” vizyonunun şifrelerini adına işleyen Eviya, aynı zamanda Türkiye' nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklarından IMKB endeksi içinde yer alan öncü konut markası Sinpaş GYO' nun yeni markasıdır.

Hedeflerimiz; gayrimenkul geliştirme konusunda yatırım değerinin ve yaşam değerinin birlikte yükseleceği sektörün örnek projelerini geliştirmektir.

Egeboyu projemizde Ege' nin güzelliklerini İstanbul' a taşıyoruz. Herkesin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, “günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim” dediği Ege yaşam tarzını ayağınıza kadar getiriyoruz.

Projemiz; İstanbul'un en hızlı gelişen, kişi başına düşen yeşil alan oranının en yüksek olduğu ilçelerden Sancaktepe' de konumlanıyor. Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninde kalan, Sinpaş GYO' nun Lagün projesine komşu olan EGEBOYU Tem ve Şile otuyolu arasında yer alıyor.

2012 Haziran da inşaat çalışmalarına başladığımız projemiz, 644 adet stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor. EGEBOYU Sancaktepe konutlarının anahtar teslimi 2014 Ekim olarak planlanmıştır. 

Etiketler

ege boyu eviya luks konut satilik daire al kiralik fiyat nerede sancaktepe gayrimenkul sinpas insaat

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle