DÜNDAR TERMAL VİLLALARI MERKEZ Afyonkarahisar | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda


Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’mizinde çeşitli bölgelerinde sıcak kaplıca suları bulunmaktadır.Fakat her sıcak su, termal, yani tedavi edici değildir. İçerisinde ihtiva ettiği mineraller, gazlar ve diğer bileşimleri en yoğun (zengin) olanları tedavi edici özelliğe sahiptir. Diğerleri ise sadece hoşça vakit geçirilecek yerlerdir.

Etiketler

dündar termal villaları afyonkarahisar afyon kaplıca devre mülk

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Christian E. Lysel

What a relax stay with my own Turkish bath and Thermal pool. Easy to find and very clean. Great breakfast in our own department. Thanks for your hospitality.

5 yıl önce

EZEDDIN WEIS

Good hotel

3 yıl önce

erdoğan ulubaş

Ailecek gidebileceğiniz ev ortamında termal keyfi burada konaklama tesisine bağlı kalmadan ister yemeğinizi kendiniz yapın isterseniz çok yakın mesafedeki avm ler gidip yada çok yakında bulunan atlı spor kulübünde çok güzel kahvaltı yapabilirsiniz (kesinlikle tavsiye ederim)kahvaltıdan sonra atlara binebilirsiniz.. Kısacası 5 yıldızlı otele avuç dolusu para verip nasıl olsa parasını verdim herşeyin den yararlanayim diyorsanız etrafınızdaki görülecek tadılacak yöresel zenginlikleri unutuyorsunuz demektir.. Sağlık için villanın içinde ailenizle istediğiniz zaman girip çıkabileceğini 4.5 tonluk termal sudan yararlanır hemde etrafı tanırsınız hemde canınız ne istiyorsa onu yersiniz.. Biz DÜNDAR TERMAL VİLLA larindan çok memnun ayrıldık ...kesinlikle tavsiye ederim

2 yıl önce

Cengiz Şeker

Kendinize ait Türk Hamamı ve 2x2,5 m genişliğinde havuzunuz, yine ikinci katın banyosunda jakuziniz, her iki katın tüm odaları, mutfak ve koridorlar dahil yerden ısıtması, a'dan z'ye düşünülmüş bir mutfak, kaliteli bir oturma grubu ve mobilya, lapa lapa yağan kar eşliğinde bile barbekü keyfi, her çekmecede seccadesi de var, mutfak dolabında rakı bardağıda, biri aşağıda ikisi üst katta üç adet balkon, dışarıda mevsimine göre kar yağarken sizi içeride kısa kollu ile dahi terletecek bir yalıtım, hepsinden önemlisi çok temiz ve bakımlı olması beni ziyadesiyle memnun etti. Çalıştığım kurumun tesislerin tutun, ismini vermek istemediğim 5 yıldızlı otellerde dahi kendimi böylesine evimde hissetmedim. Her kesime hitabeden güzel bir tesis. Ömrüm ve imkanım olursa seneye yine oradayım.

2 yıl önce

Hümeyra Yeğen

75 tllık daireden bozma apartlarında da kaldık gecesi 600 tl olan vip villasında da.. temizlik iyiydi ama iki yer de kokuyordu eşyalar eskiydi ev olanda ütü masası var ütü yok villada da ikisi de var ütü çalışmıyor.. yerlere terliksiz içiniz rahat basamıyorsunuz.. personelin ilgisi ise çok iyi.. villasında jakuzi ve sauna keyfi yapabilirsiniz

2 yıl önce

Yorum Ekle