DOUBLE PARK RESIDENCE BAĞCILAR Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

DOUBLE PARK RESIDENCE

Hakkımızda


DOUBLE PARK YEPYENİ BİR YAŞAM ANLAYIŞI İLE TANIŞTIRIYOR... HAYATI DOLU DOLU YAŞAMANIZ İÇİN: DOUBLE PARK

NANDA YAPI'nın Bağcılar Mahmutbey Kavşağı'nda yükselen ilk porojesi olan DOUBLE PARK RESİDENCE,DOLU DOLU bir yaşam sunuyor.

Kasım 2014'te tamamlanacak olan DOUBLE PARK, ulaşım yollarının kavşak noktasında; konforlu, güvenli, pratik, eğlenceli ve bir o kadar da huzurlu bir hayat isteyenlerin tercihi olacak. DOUBLE PARK aynı zamanda karlı bir yatırım isteyenler için de çok ideal bir seçenek.

AYRICALIK BİR YAŞAM KALİTESİ

184 daire ve 14 mağazadan oluşan DOUBLE PARK'ta; Kusursuz residence hizmeti, masaj odası, sauna, çocuk kulübü ve oyun odaları, açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik, ortak uydu anteni, klima devre tesisatı gibi yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak hizmet ve donanımlar bulunuyor.

SİZ NASIL İSTERSENİZ…

DOUBLE PARK RESIDENCE'ta yaşam alanları çok seçenkli…1+0, 1+1, 2+1, 3+1 yaşam alanı tercihleri ile hayalinizde sımsıcak yuvaya kavuşabilir, bütçenize göre karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

İŞİNİZİ KEYFE DÖNÜŞTÜRÜN  

Genç profesyoneller, home-ofis isteyenler DOUBLE PARK'ı çok sevecekler. Çünkü 1+0 seçeneğinin yanı sıra tam 4 farklı 1+1 seçeneği bulunuyor. 66 m2 ile 76 m2 arasında değişen modern yaşam alanlarını isterseniz iş hayatınıza dahil edebilir, isterseniz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.


DOUBLE PARK TEKNİK ÖZELLİKLER

» 29.362 m2 toplam alan
» Toplam 184 daire ( 22 adet 1+0, 112 adet 1+1, 44 adet 2+1, 4 adet 3+1 )
» 14 Mağaza
» Residence Hizmeti
» Sauna-masaj odası
» Açık/Kapalı Yüzme Havuzu     
» Çocuk Kulübü ve Oyun Odaları
» Lobby ve Concierge Hizmeti
» Fitness Center
» 196 Araç Kapasiteli Otopark
» Depreme Dayanıklı Radial Sistem
» 24 Saat Güvenlik
» Klima Devre Tesisatı
» Kablosuz İnternet
» Kablolu TV
» Ortak Uydu Anten
» Rekreasyon Alanı

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle