DOĞAKENT SİTESİ KARASU Sakarya | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

DOĞAKENT SİTESİ

2000 yılından bu yana FilizFidanoğlu İnşaat olarak uygun fiyatlara yüksek kalite lüks konutlar inşaa ederek her keseye ve her anlayışa zevke uygun çözümler üretiyoruz. Bünyemizde yaptığımız ve yapmakta olduğumuz tüm projelerin müşterilerimizin memnuniyeti ile taktir edilmesi yıllardır sürdürdüğümüz ahlaklı ve disiplinli çalışma metodumuzun doğruluğunu bize göstermektedir.
Her geçen gün dahada büyüyerek ve gelişerek modern ve hesaplı projelerimize sizin de dahil olmanızı istiyoruz. Yaptığımız işlerin büyük bir bölümünü yine kendi bünyemizde bulunan Reggina Mutfakları, Kütahya Seramik ürünlerin ve İstikbal Mobilya mağazamızda bulunan bir çok kaliteli markanın ürünlerini projelerimizde sizler ile buluşturuyoruz. Sakarya Karasu da yapımına başlanan ve sizlere en uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sunan filizkent sitesi proje ile FilizFidanoğlu İnşaat farkını yaşayacaksınız.
Daha önce yapmış olduğumuz tüm projeler yeni yapacak olduğumuz her girişime referans teşkil etmektedir. İstanbul'a yalnızca 2 saat mesafede olan bu şirin sahilde alacağınız her ev gerçek bir yatırım olmasının yanı sıra size ve ailenize huzur dolu güvenle yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Gerçekleştirdiğimiz her projede olduğu gibi birincil hedefimiz mahremiyetiniz ile birlikte estetiğinde ön planda olduğunu yepyeni çözümler getirebilmektedir. Bunu başarmış olmanın haklı gururunu yüzlerinizde gördüğümüz memnuniyet ifadesi ile perçinliyor ve bunu sürekli kılmak adına yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek güzel yarınlardaki mutlu yuvalarınızı sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Etiketler

dogakent site sakarya karasu lüks yazlık dekor ucuz lider

Fotoğraflar

Görüşler (5)

UMIT SOZBILICI

Çarşı ve sahil için makul mesafede, çevresi okul, market, bakkal gibi imkanlar sunuyor. Yaz-kış oturumu yüksek. Kışın yaklaşık 25-30 aile kalıyor. Emekli ve bölgede çalışan kesimin tercih ettiği havuzlu site

2 yıl önce

Sipsi

Güzel site aslında kışın az kişi var sakin ve işsiz geçiyor ama sitede bekçi ve kamera ile 7/24 görüntüleme var.

2 yıl önce

Guldane Koseoglu

Tatil için ideal deniz havuz hepsi mevcut olduğu icin

2 yıl önce

Fethi Çalış

Güzel bir site

2 yıl önce

Filiz Arıkan

güvenlikli sakin bir site

2 yıl önce

Yorum Ekle