DEDECAN OCAKBAŞI EYYÜBİYE Sanlıurfa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

DEDECAN OCAKBAŞI

Hakkımızda

1989 yılından bu yana içinde bulunduğumuz gıda sektöründe, misafirlerimizi evimizdeki gibi ağırlayabilmek adına 2001 yılında DEDECAN OCAKBAŞI’nı açarak devam etti serüvenimiz.

İlk günden itibaren her zaman gelen konuklarımıza “misafir anlayışı” ile aklımızın ve kalbimizin doğru yerde olduğunu hissettirerek hizmet verdiğimize inanıyoruz. 
Neler yaşanmadaki  DEDECAN OCAKBAŞI’nda misafirlerimizle?

Çocuklar doğdu, büyüdü, aileler genişledi, dostluklar pekişti, insanlar tanıştı, anlaşmalar yapıldı…

Aile, arkadaş, dost ortamıdır, iş yemeklerinin vazgeçilmezidir DEDECAN OCAKBAŞI.

Şanlıurfa kültürünü, Şanlıurfa mutfağını, Şanlıurfa insanını yabancılarla tanıştıran yerdir DEDECAN OCAKBAŞI.

DEDECAN OCAKBAŞI, hayırlı teyzemizin soğan salatasını, Anneannemizin içli köftesini ustalarımızın “ustalıklarını”  sergiledikleri ve hala annelerimizin yemek tarifleriyle zenginleştirmeye çalıştığımız evinizdir.

DEDECAN OCAKBAŞI, doğaçlama bir tiyatrodur, canlı yayındır, mutlu olma sahnesidir, mutlu etme sanatıdır.

Şanlıurfa mutfağının zenginliği, derinliği ve yemek kültürünü büyük bir özveri ve disiplin içinde hazırlayan profesyonel ekibimiz ve misafirlerimizin güveni ve desteği ile dünyanın vazgeçilmez yeni sofrası olmak için çabalarımız ilk günkü heyecanıyla devam ediyor…

Teşekkür ederiz…

Mustafa DEDECAN

Etiketler

kebab cig-köfte isot urfa-kebabı

Görüşler ()

Yorum Ekle