BULVARINN EVLERİ-ERGİNCİ İNŞAAT KONAK Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

BULVARINN EVLERİ-ERGİNCİ İNŞAAT

Hakkımızda

İnşaatımız devam etmekte olup 1.etabı Nisan 2012,  2.etabı ise Haziran 2012'de teslim olacaktır.
Satışlarımızda tapularınız hazır olup hemen teslim edilmektedir. Kredi ihtiyaçlarınız için ise size özel konut krediniz anlaşmalı bankalarımızda en uygun şartlarla hazırdır. Başvurularınız için satış ofisimizi ziyaretiniz yeterlidir, siz çayınızı yudumlarken işlemleriniz kolaylıkla gerçekleşecektir.
Bulvarinn konsept projemiz toplam 3.136 m2 alan içindedir. İki ayrı blok olarak düzenlenen projemizde 14 değişik tipte daire beğeninize sunulmuştur. Yaşam merkezimiz toplam 96 daireden oluşmaktadır.
Son derece merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ile çeşitliliği ve kapalı otoparklarıyla şehrin merkezinde önemli bir yaşam alanıdır.  Bir yanında Halide Edip Adıvar Bulvarı diğer yanında Yeşillik Caddesi ve bunları birbirine bağlayan yola cephesi ile merkezi bir konumdadır.
3+1 Dizayn edilen dairelerimizin alanları 140 ile 170 m2.arasında değişmektedir. Mimari projemiz en etkin şekilde planlanarak ölü alanlar minimize edilmiş ve sizlere geniş, ferah alanlar oluşturulmuştur.
Merkezi doğalgaz ısınma sistemi ile soğuk kış geceleri sıcacık yuvalara dönüşecek,  Bulvarinn ayrıcalığı ile...
Demir ferforje kapı ile girilen bloklarınızda giriş zeminleriniz doğal granit, dairelerinize ise mermer/granit şık merdivenlerden veya güvenilir lüks asansörlerle çıkabileceksiniz.
Dairelerimizde  görüntülü diyafon sistemi, kablo tv, merkezi uydu sistem tertibatları mevcuttur. Balkonlarınız krom korkuluklu ve temper camlı olarak dizayn edilmiş, çeşme ve prizler de unutulmamıştır. Güven içinde olacağınız çok noktadan kilitli ahşap kaplama çelik kapılı dairelerimizin iç kapıları da 1.sınıf lake veya mobilya kapılar kullanarak yuvanıza değer katacaktır.
Dış doğramalarda ise ısı ve ses yalıtımında en güvenilir ahşap görünümlü lamine pvc doğrama ve ısı camlı olacaktır. Rahatlığınız için panjurlarınızı da ihmal etmedik.

Etiketler

markali konut sanal tur 360 mekan360 bulvarinn ev derece erginci batur

Görüşler ()

Yorum Ekle