BORNOVAPARK EVLERİ BORNOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Evren Kouncu Eğitim Sağlık Yatırım Ltd. Şti. Güvencesiyle

Etiketler

bornova inşaat havuz emlak residence konut daire satılık öğrenci lüks lux 1+1 evreninsaat yeni proje 3d modelleme

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Slim Karaaslan

Not too shabby. The little corner shop downstairs is a rip off - they charge more than the local petrol station and they're supposed to be expensive. The place was built using tiles that look a little tacky, it gives a high quality flavor but for people who have lived in a more prestigious please you can tell the difference. It's one of those things like the sound an Audi makes when you shut the door and the sound a Pegeout makes. Hard to define exactly but.. it's just there.

3 yıl önce

Uğurcan Çağlar

arkadaşımın evine gittim. gerçekten atmosfer harika evlerin içi güzel. havuzlu olması, alt katlarda spor salonu ve masa tenisi olması beni çok kendine çekti. herkes gelsin ev tutsun buradan muhteşem bir yer.

2 yıl önce

serkan diken

Fena bir site değil. Bir arkadaşımı ziyarete gittim. Güvenlik pek ilgili olmasada dışarıdan bakınca bir güvenliğin olması caydırıcı olur. Havuzu var ancak derinlik konusunda zayıf. Etrafı dar. Yani havuzu sadece havuzu var demek için yapılmış. Genel olarak temiz ve düzenli. Sakinleri ise insanda yazlıktan komşular havası yaratıyor. Gayet samimi komşulardan oluşuyor. Onun dışında yatırım yapılabilir bir site. Kira getirisi garanti bir yer. Toplu ulasimlarla zor bir yerde olmasına rağmen ana arterler üzerinde bir yer. Otopark sorunu yok.

2 yıl önce

Kaan Felek

Çalışanlar biraz problemli

2 yıl önce

Ahmet Kandemir

Sadece tek kişi için tasarlamış konut. İsıtma sistemi düşünülmemiş.kullanma suyu başınçları düşük

2 yıl önce

Yorum Ekle