BİRİNCİ LIFE YAŞAM EVLERİ MUDANYA Bursa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

BİRİNCİ LIFE YAŞAM EVLERİ

Hakkımızda


 
BİRİNCİ LIFE YAŞAM EVLERİ
Bursa’ nın hızla gelişen deniz kenarı ilçesi Mudanya’ da doğanın merkezinde, denize bir adım mesafede konumlandırılan Birinci Life Yaşam Evleri özgün mimari tasarımı ile Mudanya’ nın ilk konsept va aynı zamanda rezidans projesi. Mudanya’ nın arnavutköy semtinde tüm ulaşım güzergahları yanıbaşında yer alan projemiz Yeni Mudanya yolu üzerinde Bursaya 25 dk, İstanbul’ a 75 dk uzaklıkta,  bulunduğu mevkide polikilinik, hastane ve güvenlik birimlerine 3 dakika mesafede. Birinci Life 5 kattan oluşan blok projesi ile gün ışığından her açıdan %100 yararlanma imkanı sunuyor, oval form tasarımı ile en yakın bina içi komşu mesafeniz 100 metre, bina dışı apartman mesafeniz 50 metre mesafede, doğaya ve çevreye duyarlı sistemle üretilen ve tasarlanan projemizin toplam metrekaresinin % 70i yeşil alanlardan oluşuyor. 2007 deprem yönetmeliğine uygun, C30 beton kalitesi ve radye temel uygulaması ile deprem güvenliği en yüksek seviyede üretildi.

Birinci Life Yaşam Evleri yaşama dair tüm unsurları bünyesinde taşıyan ayrıcalıklı bir proje, 4 mevsim yaşam fikrinden hareketle tasarlanan projemiz spor, eğlence, alışveriş, dinlenme, güvenlik gibi bir çok imkanı sizlere sunuyor. Proje içerisinde Yarı olimpik yüzme havuzu, su kaydırağı, ısıtmalı kapalı kış havuzu, çocuk havuzu, havuz plajı, dinlenme bahçesi içerisinde süs havuzu, çocuk parkı ve oyun alanı, kafeterya ve restaurant, fitness salonu, tenis-basketbol-futbol sahası,  açıkhava sinema alanı, anfi tiyatro,  görüntü güvenlikli kapalı otopark, site içi açık otopark, market ve alışveriş merkezi,  7/24 güvenlik birimi, site içi görüntülü güvenlik sistemi mevcut.

3 farklı mimaride tamamı 3+1, 155 metrekareden oluşan A1, 160 metrekareden oluşan A2 ve 240 metrekareden oluşan dublex daire modeli A3 ile satışa sunulmakla birlikte, Denizbank ile sağlanan anlaşma gereği 60 ay vade ve 0,65 vade oranı ile müşterilerimize masrafsız kredi imkanı sunulmaktadır.

Projemizin % 30’ unun maket üzerinde satışı tamamlandı,  bloklarımız tamamlanmadan önce dairelerimiz tükeniyor, bu durumda bizleri mutlu ediyor, doğru bir yatırım yapmış olmamızın bir kanıtı, Bursa’ nın İstanbula en yakın projesi olmamız sebebi ilede İstanbullu müşterilerimiz yoğun ilgisi var, bu ilgidende oldukça hoşnutuz.
 
GÜVENLİK VE TEKNOLOJİ
 
Yüksek Yapı Standardı
Depreme Dayanıklı,
Isı + su + ses yalıtımı ve mantolama,
1. Sınıf Malzemeler,
Çelik Kapı,
Bahçe Duvarları,
Site içi açık otopark ve görüntü güvenlikli kapalı otopark
24 Güvenlik birimi,
 
SOSYAL OLANAKLAR
 
3000 m2 Toplam konut alanı
7000 M2 yeşil alan ve sosyal Tesis
Toplam 100 daire, 5 katlı
Oval mimari tasarım
Yüksek ısı+ses+su yalıtımı sistemi  ve mantolama
Her açıdan güneş alan mimari tasarım
Yüksek kalitede yapı standardı, C30 beton, radye temel
7/24 Güvenlik birimi + görüntülü güvenlik
Görüntü güvenlikli kapalı otopark ve Site içi Açık Otopark
Tenis, basketbol ve futbol Sahası
Fitness salonu
Çocuk Parkı ve oyun alanları
Dinlenme alanları ve süs havuzu
Yarı olimpik yüzme havuzu ve havuz plajı
 Su kaydırağı
Çocuk havuzu
Isıtmalı Kapalı kış havuzu
Açıkhava sinema alanı
Anfi tiyatro
Market ve alışveriş merkezi

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle