BABİL KULELERİ ESENYURT Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

BABİL KULELERİ

Hakkımızda

 


 

Büyük Bir Uygarlık, Konforlu Bir Yaşam 
Babil Kuleleri, hayalini kurduğunuz yaşam biçimini gerçeğe dönüştürüyor. Esenyurt’un en önemli projelerinden biri olan Babil Kuleleri size yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyor. Şehrin içinde yükselen modern ve özgün mimarisiyle Babil Kuleleri, özel bir dünya…

 

Modüler Mimari: Babil Kuleleri mimari tasarımı modüler olarak yapılmıştır. 2 tapu 1 kapı sloganı ile dilerseni, 2 adetdaireyi yan yana satın alıp bunları daha büyük dairelere çevirebilir, kend, konforunuzu kendiniz dizaynedebilirsiniz.

 

Akıllı Bina: VRV sistemi ile ısıtılan ve soğutulan ev ofis bloklarında, akıllı bina tasarımı ile sizlere ekonomi ve konfor sağlanacaktır. Jeneratör sistemi ile elektrik kesintisi olursa acil olarak jeneratör, öneml inoktalara elektrik vermek üzere devreye girer.

 

Babil Peyzaj: Sitede % 100 yeşil alan diyebiliriz. Terasları da göz önüne alırsak, yukardak bakıldığında Babil Kulelerinin % 100 ü yeşil alan olarak görülür.

 

 

PROJE BİLGİLERİ

 Toplam 1050 daire ve 151 dükkanın yer aldığı Babil Kuleleri, şehrin içinde ama şehrin gürültü ve stresinden uzak bir yaşam alanı…
Çevresinde İstanbul’un önemli marka değerlerinden alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, sosyal faaliyet alanları, kültür ve spor merkezleriyle gelişen seçkin bir merkez. Kısacası İstanbul’un en gözde merkezi


Çevremizde Neler Var
Atatürk Hava Limanı:15 dk 5M Migros Beylikdüzü: 10 dk
Tüyap: 10 dk Torium AVM: 10 dk
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü: 15 dk Taksim: 45 dk

 

 

SOSYAL ALANLAR

 20.000 m2 lik otopark alanı: Sadece sizin değil, araçlarınızın güvenliğini de düşündük. Sizin ve misafirlerinizin araçları burada 24 saat güvende olacak.

  • 300m2 açık havuz:Yazın sıcağında, güneşin altında kendinizi serin sulara bırakın. Kendinizi tatilde hissedin.
  • 100m2 kapalı havuz:Yaz-kış keyifle kulaç atın…
  • 120m2 havuz kafe:Serin sularda enerji harcadıktan sonra, enerjinizi yerine getirecek nefis yiyecek ve içecekler burada…
  • 4 sinema salonu:Vizyondaki filmleri izleyebileceğiniz özel sinema salonları Babil Kuleleri’nde.
  • Teraslarda yazlık sinema, golf sahası, kafe ve seyir terasları gibi sosyal alanlar.
  • Yükseklerde bir keyif yaşayacaksınız…
  • 360 derece panoramik görüntü ve deniz manzarası.
  • Burada her şey görülmeye değer. Yeşilin ve mavinin muhteşem panoraması sizi bekliyor.

 

 

Hizmet Garantisi ve Kalitesi: Babil kuleleri projemizde oturacak veya iş yapacak mülk sakinleri; çözüm ortaklarımız ile (Koza Yönetim, ISO 9001 gibi) hazırladığımız hizmet planı ile kaliteli bir yaşam süreceklerdir. Uluhan Grup tarafından Daire ve İşyerleri teslim edildikten sonra 2 yıl süreyle inşaattan kaynaklana her türlü hataya karşı onarım garantisi verilmektedir.

 

Güvenlik: 24 saat A sınıfı güvenlik ile korunan Babil Kuleleri sitemizde özel hayatınız titiz bir şekilde korunmaktadır. Güvenlik kameraları ile site sürekli izlenmektedir.

 

Esenyurt’a Babil Kuleleri’nden Farklı Bakış: 25 katlı olan binalarımızdan Esenyurt ve İstanbul’a gökyüzüne Babil’in asma bahçelerinden uzanarak bakacaksınız. Esenyurt’un 1. Harikasında, sizin için her şey var.

 

BABİL ÇARŞI

 151 adet işyerinde oluşmaktadır. Her işyerinin konusu baştan belirlenmiştir. İştigal konusu karması hazırlanırken, fiili fizibilite yapılarak elde edilen ciro tahminlerine göre faaliyet alanları tespit edilmiştir. Bu faaliyet alanları da tapuya şerh edilerek, Çarşıdaki işyerlerinin konularında tek olmaları ve doğru bir kazanç modeli öngörülmüştür.

 

BABİL KREŞ

 600 M2 KREŞ ALANI

Çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz özel bir eğitim kurumu. Çocuklarınız burada hem güzel vakit geçirecek hem de çok şey öğrenecek.

 

BABİL SPA

 824 M2 Fitnes Merkezi Spa ve Sauna

 Yaşamınız hareketli ve eğlenceli geçsin diye tasarladık, tadını çıkarın…

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Hosam Abu Nada

Worst campound, no backup for electricity as cut off Two times more than 6 hours in a month, no internet as promised 3 times to turn it on and nothing did, Small area for kids that's all of things inside nothing else. Dogs shouting all the night, Very baaaaad experience.

2 yıl önce

Muath Khalbos

Poor Managment .. low level of service !!

2 yıl önce

Humam Babi

Not very clean and not finished yet (2018)

2 yıl önce

Mohamed ALbader

Apartment towers mostly turk and travelers from the gulf states live here.

2 yıl önce

Kenan Kasimov

could be better.

2 yıl önce

Yorum Ekle