ASMA KONAKLARI SOMA Manisa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ASMA KONAKLARI

Hakkımızda


Asma Konakları projesinde arsa sahibi Asma İnş.Tic.Ltd.Şti. Bu projenin tasarımını, inşaatını ve satışını kendi bünyesinde yapmaktadır.Asma konakları projesinde kapalı yüzme havuzu kafeteryası otopark piknik alanları sauna hamam spor salonu gibi tesisler yer alacaktır.

Mevcut site içerisinde bulunan C bloğun da kapıcı daireleri yer alacaktır.Site içerisinde bulunan 90 konutluk projenin ihtiyacını karşılayacak şekilde otopark yapılacaktır. A blok da 2 adet kazan koyulacak ısıtma sistemi merkezi olarak buradan karşılanacak. Sıcak su akışı sağlanmayacak evlerin içlerinde bulunan banyoya mevcut boyler girişi hazırlanacak ve şofben bağlantıları oluşturulacaktır.

Yüksek yapılarda yangın yönetmeliği ve ısı yalıtım yönetmeliğine uygun olarak binanın dış kısımlarına mantolama şeklinde ısı yalıtımı yapılmaktadır. Yapılan ısı izolasyonları ile ısınma konforunda artış, yakıt tüketiminde de tasarruf sağlanmaktadır.Merkezi sistem kurulup uydu izleme imkanı vardır. Her daire de ikişer hat olacaktır.Site içerisinde bulunan kaldırım ve apartman girişlerinde olmak üzere rampa yapılacaktır.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle