ANTEPİA ŞAHİNBEY Gaziantep | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

ANTEPİA

Hakkımızda

 

SİNPAŞ ve Paralel Yapı ortaklığıyla Gaziantep' te yaşama geçirilen Antepia Projesi, 1.2 milyar dolarlık harcamayla Güneydoğu Anadolu Bölgesi' nin GAP' tan sonraki en büyük projesi. Biri 75 bin, diğeri 32 bin metrekare olan 2 yapay göleti de bulunan 3 bin 470 konutluk projede, proje alanının %85' ini oluşturan peyzaj alanları, biyolojik göleti, eski Gaziantep mimarisinden ilhan aldı.

Projede; 117 2+1, 3+1, 4+1 konutlar ve 5+2, 9+2 arasında değişen büyüklüklerde park, göl villaları ve yalılar da yer alıyor.


YALILAR

Yalıda kendi saltanatınızı kurun...

Antepia’da kendinizi tam anlamıyla evinizde hisedeceksiniz. Çünkü çok az sayıdaki Yalılar, sahiplerinin adları ile hayat bulacak. Bahçesi, havuzu ve göl kenarındaki müstakil konumu ile Yalılar, size tam anlamıyla görkemli bir yalı hayatı sunuyor. Wellness salonunda manzaraya karşı fitness yapacak, havuzunuzda yüzüp hamam veya saunanızda yorgunluğunuzu atacaksınız.

GÖL VİLLALARI

Hayatın tüm mutlulukları burada...

Her türlü ihtiyacınıza uygun tasarlanan villalarda, müstakil bir evde yaşama rahatlığını tadabilirsiniz. Evinizin göl manzarasına açılan salonunda misafirlerinizi ağırlayabilir, havuzunuzu ve bahçenizi gözler önüne seren bahçeli salonunuzda ailenizle keyifli saatler geçirebilirsiniz.

PARK VİLLALARI 

Her güne keyifle başlayın.

Park Villaları, bahçelerinde bulunan keyif teraslarıyla bütünleşen salonu, iki kat boyunca uzanan galerisi ile manzarayı evin içine çeken özel bir mimari anlayışın eseri…

YALI KONAKLARI 

Geleneksel ve modern mimarinin buluşması...

Geleneksel yalı mimarisine modern bir dokunuşun ifadesi olan Yalı Konakları, seçkin aileler için konforlu ve özel yaşam alanları sunuyor. Göl kenarındaki konumuyla hayalini kurduğunuz huzuru evinizin içine taşıyor. Bahçenizde veya geniş teraslarınızda her gün ayrı keyifli, her gece çok özel… Günün yorgunluğunu muhteşem göl manzarasıyla atabilirsiniz.

KIYI KONAKLARI

Hayal ettiğiniz hayatın kapısını aralayın...

Yalı mimarisinin en özel detaylarından esinlenilerek tasarlanan Kıyı Konakları, hayal ettiğinizden çok daha fazlasını sunuyor. Kıyı Konakları’nda yaşarken evinizin en sevdiğiniz köşesine karar vermekte zorlanacaksınız. Bahçe keyfini geniş terasınızda yaşarken, evinizin göle sıfır manzarasında akşam ayrı, gündüz ayrı büyüleneceksiniz.

SAHİL KONAKLARI 

Gaziantep'te artık sahilde yaşayabilirsiniz...

Burada, modern yaşamın detayları fonksiyonel bir bakış açısıyla yorumlanıyor. Sahil Konakları’nın görkemli manzarası karşısında etkilenecek, manzaraya bakmaya doyamayacaksınız. Salonunuz, mutfağınız ve balkonunuz muhteşem göl manzarası eşliğinde yeşilin ve mavinin dinlendirici, canlandırıcı etkisiyle daha da konforlu…

PANORAMA EVLERİ 

Panorama Evleri'nde yaşama tutkunuz hep zirvede olacak...

Antepia’nın zengin sosyal olanaklarından maksimum seviyede yararlanabileceğiniz şekilde konumlandırılan Panorama Evleri’nde, hayatın her anında büyük bir keyif alacaksınız. Salonların nefes kesen göl manzarasına veya yemyeşil parklara baktığı Panorama Evleri’nde ayrıcalıklı bir hayat sizi bekliyor.

HİSAR BAHÇE EVLERİ 

Hisar Bahçe Evleri'nde yaşamak çok konforlu...

Hisar Bahçe Evleri’nde, modern yaşamın gerektirdiği her detay özenle tasarlandı. Antepia’nın görkemli manzarasına karşı, hayal ettiğiniz evi ve hayatı Hisar Bahçe Evleri’nde bulacaksınız.

KORU EVLERİ

Keyifli ve farklı bir yaşam isteyenler için...

Antepia’nın hareketli yaşamına Koru Evleri’nin konforu eklenince ortaya keyifli ve eğlenceli bir yaşam stili çıktı. Evinizde, kapınız yemyeşil doğaya açılacak. Özel tasarlanmış peyzajı, gölgesinde dinlenebileceğiniz ağaçları ve oturma alanlarıyla bu evler, doğanın içinde bir yaşam sunuyor. 

SOSYAL DONATILAR 

 

  • Meydanlar
  • Kafeler Restaurantlar
  • Fitness/Spa ve Türk Hamamı
  • Spor Alanları
  • Çocuk Kulübü
  • Bisiklet Parkurları
  • Piknik Alanları
  • Koku/Renk Bahçeleri

 

Etiketler

antepia gaziantep luks konut satilik kiralik daire satin al insaat residence yali konak

Görüşler (0)

Yorum Ekle