AKDOLUN ÖZEL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ MERKEZ ŞEHZADELER Manisa | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

AKDOLUN ÖZEL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Hakkımızda

Akdolun OSGB, iş sağlığı ve güvenliği temelinde yer alan, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve diğer sağlık personeli hizmetlerini sizlere kanunlar çerçevesinde sunmayı hedefleyen, işverenler için çözüm ortağı bir ortak sağlık güvenlik birimidir. Amacımız, ülkemizde uygulanmaya konulan “İş Sağlığı ve Güvenliği” kanunu çerçevesinde bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız ulusal ve uluslararası firmalara hizmet etmektir.

İş, işçi ve işverenler ile yürüteceğimiz çalışmalarımızda temel ilkemiz; mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerinin bilinciyle, müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının engellenmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak olacaktır.

Kurumumuz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlıdır. Verileriniz hızla ve titizlikle İSG-Kâtip sistemine kaydedilir ve bu şekilde ÇSGB'na girişiniz yapılmış olur.

Etiketler

uzmani manisa isguvenligi is guvenlik manisaguvenlik işyeri-hekimliği isg-uzmanlığı risk-analizi eğitim-hizmetleri manisa osgb isg uzman hekim eğitim sertifika sağlık rapor işe-giriş

Fotoğraflar

Görüşler (1)

Atılay ARKAN

Ege bölgesinin hâkimi.

3 yıl önce

Yorum Ekle