AHMET CENGİZ KUŞADASI VİLLALARI KARŞIYAKA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

AHMET CENGİZ KUŞADASI VİLLALARI

Hakkımızda

 

 

1993 yılında faaliyete başlayan Ahmet Cengiz İnşaat bir Cengiz Holding kuruluşudur. Konut  inşaatı sektöründe faaliyet göstermektedir.
İnşaat alanında 1.000’in üzerinde konut inşaatını tamamlayan Ahmet Cengiz İnşaat, her türlü gelir grubunu hitap eden  modern konutlar üreterek, profesyonel kadro ve yenilikçi anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
 Her geçen gün projelerine bir yenisini daha eklemektedir. Projelerde; yapının güvenliği ve fonksiyonelliğine her zaman önem vermiştir.

İzmir ve Kuşadası’nda geliştirdiği konut projelerini çok kısa sürede hayata geçirmektedir.
Cengiz Holding geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (0)

Yorum Ekle