AĞAOĞLU MASLAK 1453 ŞİŞLİ Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

AĞAOĞLU MASLAK 1453

Hakkımızda

AĞAOĞLU MASLAK 1453 İSTANBULİstanbul, bütün bu özelliklerin fazlasını kendinde toplayan, dünyanın en önemli metropollerinden biridir. Hem sakinleri, hem de ziyaretçileri için özeldir. Çok caziptir. Buna karşın çok geniş bir alana yayılmış olması, trafik, kalabalık, ulaşım sorunları bu cazibeyi zor ulaşılır ya da ulaşılmaz kılmaktadır.

Bir zamanlar tiyatro ve sinemalar, kültür ve alışveriş merkezleri, lokanta ve eğlence yerlerini barındıran Pera, “ana cadde” özelliğiyle, şehrin özgün kalitesini yaşatıyordu. Çevre pasajlar ve ara sokaklar da yiyecek içecek, kültür ve eğlence uzantıları olarak bu canlılığı taşıyordu.

Göçlerle kalabalıklaşan şehrin merkezindeki beklentiler değiştikçe, bu kaliteli yaşam da ana caddeden uzaklaştı. Anadolu yakasında Bağdat Caddesi öne çıksa da ulaşım yüzünden tam bir alternatif olamadı.

Gelişen alışveriş merkezleri ve çevreye kapalı yeni yerleşimler şehrin zenginliğini böldü. İstanbul'a gelenler özlemini çektikleri büyükşehir yaşantısı yerine merkezden kopuk bir hayatla karşılaşıyor, devinimi uzaktan seyretmek zorunda kalıyorlar.

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul işte tam da bu eksiği giderecek, bu özleme cevap verecek projedir. Şehir merkezi, ana cadde olgusunu bir çekim merkezi olarak hayata geçirecek, kültür, sanat, yeme içme, eğlence ve gece hayatını en başta kendi sakinleriyle hareketlendirecek bir yapıdır. Bu devinimin yanında çok önemli bir de konum avantajı da vardır.

Kuzeyden Fatih Ormanı'na komşudur. İlginç ve eşine az raslanır bir şekilde, hem büyük şehir özelliklerini, hem de sürdürülebilir kaynakları ve çevreye duyarlı yeşil bina sistemlerini bünyesinde barındıran ender bir yapıdır.

Etiketler

agaoglu maslak 1453 al satilik kiralik fiyat nerede daire ariyorum luks lüks konut insaat istanbul ev hane yasam

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Faraj Zughaid

This is a great apartment complex with a unique design and useful facilities. Apartments are large with great views and big balconies. There's a university campus inside the compound, so it might get a bit chaotic. This is a new compound, so at the time of writing this review not all shops and cafes have opened, but the ones open at the moment are quite good.Oh, and there's a Starbucks inside the complex too.

3 yıl önce

Khuldon Alsonaine

Streets are clean and beautiful, If you was born with a golden spoon in your mouth and you don't have to work to get money, this place for you.

2 yıl önce

Shehab Attar

Classy residence, amazing views to istanbul and belgrade forest

2 yıl önce

Akin KARAKAYA

Very interesting place to work, you can find expensive suites, offices and of course Starbucks in the neighborhood. Plaza life is everywhere in the world.

2 yıl önce

Emre Bilgin

modern but lacking infrastructure (metro, parking, signage, etc)

2 yıl önce

Yorum Ekle