Hakkımızda

Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran  FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans  ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.  Kıyıdan 1 Km içeride ılık iklimin rahatlatıcı etkisiyle, uçsuz  bucaksız yeşilliklerde doğanın keyfini çıkartabileceğiniz gibi  sahilde kızgın güneşin altında Fatsa’nın meşhur altın sarısı  kumlarında hırçın dalgalardan uzak koyda denize girebilirsiniz.

İlk olarak 1994 yılında faaliyete başlayan Hotel Yalçın  28.07.2000 tarihi itibari ile tüm üniteleriyle hizmete  girmiştir. Karadeniz'in gerek doğa; gerek kültürel ve  gerekse yöresel özelliklerini bünyesinde barındıran  Fatsa'da kurulan işletmemiz konukseverlikle konforun birleştiği ve hizmeti birinci ilke edinmenin haklı gururu ile  yaşamaktadır.

Hotel Yalçın, sıcağa soğuğa ve sese karşı yalıtımlı çift  cam sistemiyle yapılmış ,156 standart oda, 6 suit, 1 kral  dairesi, 305 yatak kapasitesi ile bütün odalarında minibar,  direkt telefon , televizyon,yabancı kanallar, pay TV,  balkon,saç kurutma makinası, küvetli banyo,müzik  yayını,merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat oda servisi ile  size bütün konforu odanızda hissettirmektedir. 250 kişilik Şehzade restaurantı, 100 kişilik Agora restaurantı,  pastanesi, özel otantik Hekimoğlu köşesi ve barı ile damak  zevkinize uygun Türk mutfağının ve yöresel yemeklerinin  lezzetini çıkartabilirsiniz. 800 kişilik çok amaçlı toplantı  salonu , 60 kişilik ve 30 kişilik Vip toplantı salonlarımız her  türlü teknik ekipmanlar ile donatılmıştır.
     
Samsun havalimanına 70 km., Samsun merkeze 90 km,  Ordu’ya 50 km.,şehir merkezi ve denize 1 km. uzaklıkta  Elekçi ırmağı kenarında yeşil ile mavinin birleştiği yerde.

Etiketler

otel termal ordu fatsa

Fotoğraflar

Yorum Ekle