Hakkımızda

Firmamız Turizm Bakanlığı onaylıdır.

The Peak Hotel, 1961 yılında Yenişehir Palas adıyla kurulmuş, köklü bir müessesedir. Bulunduğu bölgede, oluşturduğu yenilikçi ve güvenilir hizmet anlayışıyla yıllardır istikrarlı bir profil sergilemektedir.

Otelimiz, bulunduğu konum itibariyle misafirlerimize önemli avantajlar sağlamaktadır. The Peak Hotel, konsolosluklara, eğlence merkezlerine, antikacılardan dünya markalarına kadar bir çok ürünün satın alınabileceği alışveriş merkezlerine, Eski İstanbul olarak tanımlanan Galata ve Beyoğlu bölgesindeki tarihi eserlere yakınlığıyla özel bir konumdadır.

316 sayılı yasaya göre Turistik İşletme Belgesine ilk sahip olan müesseslerden olan The Peak Hotel'in misafirleri %65 oranında iş adamlarından ve %35'i de ülkemizi ziyaret eden turistlerden oluşuyor.
 
 

Etiketler

turizm bakanlığı onaylı sanal tur virtual tour mekan360 otel oteller hotel hoteller istanbul tatil istanbuldaki oteller istanbuldaki hoteller istanbul ilçesindeki oteller istanbul ilçesindeki hoteller panoromik sanal tur 360 derece 3 boyutlu sanal gezinti tanıtım otel adresleri rezarvasyon nerde kalıcam hangi otel daha uygun ucuz oteller ucuz hoteller kalıcak yer konaklama

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle