THE HOUSE APART GALATASARAY

Hakkımızda

House Apart, İstanbul'un en moda mekanlarından biri olan Galatasaray'ın kalbinde sakin bir konumda bulunan, yemeğinizi kendinizin yapabileceği butik daire ve stüdyolar sunmaktadır.

Güzel bir şekilde restore edilmiş olan yüzyıllık binada 11 birim bulunmaktadır. Hepsi eksiksiz mutfak ve çamaşır yıkama imkanları, DVD oynatıcılı düz ekran uydu TV, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır.

House Apart Galatasaray'ın çevresinde sanat galerileri, tasarım mağazaları, antika mağazaları ve geleneksel hamamlar bulunmaktadır. Hemen kapı eşiğinizde hareketli gece hayatı bulunmaktadır ve Taksim Meydanı kolayca yürüyebileceğiniz bir mesafededir.

Etiketler

sanal tur virtual tour mekan360 otel oteller hotel hoteller istanbul tatil istanbuldaki oteller istanbuldaki hoteller istanbul ilçesindeki oteller istanbul ilçesindeki hoteller panoromik sanal tur 360 derece 3 boyutlu sanal gezinti tanıtım otel adresleri rezarvasyon nerde kalıcam hangi otel daha uygun ucuz oteller ucuz hoteller kalıcak yer konaklama mekan360 online rezervation the house apart hotel

Görüşler ()

Yorum Ekle