Hakkımızda

   Dünya piyasalarında önemli bir yeri olan egenin çekirdeksiz kuru üzümü vazgeçilmez bir ihraç ürünüdür. Uygun iklimi, verimli toprağı ve üreticinin alınteri ile üretilen bu çok özel gıda maddesi Manisa Alaşehir'de kurulan dev tesislerde işlenmektedir. Son sistem teknolojik ekipmanlarının yanısıra ahşap meşe fıçılarda sirke üretiminin yapıldığı, sirke pekmez işletmesinde sirke, pekmez, limon sosu, şalgam suyu, nar ekşisi sosu, balsamik sirke, fıçı sirke ve dökme alkol sirkesi üretimi yapılmaktadır.
 
   Tariş Üzüm Sirkesi, üretiminde kaliteyi ve teknolojiyi birleştirerek, markalaşma sürecini tamamlamış ve üretmiş olduğu ürünlerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Tariş Üzüm Pazarlama ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş'i kısa adıyla TARPAZ'ı kurmuştur. TARPAZ Anonim Şirketi Türkiye genelinde pazarlarda, tüm satış kanallarında ve noktalarda ürünlerin bulundurulması ve tanıtılmasının yanısıra merkezi ve bölgesel satış ekipleri ve muhtelif bölgelerde faaliyet gösteren 30'u aşkın bayisi ile toptan ve yarı toptan kanalları kullanarak dağıtım yapısını her geçen gün güçlendirmekte ve geliştirmektedir.
 
   TARPAZ Anonim şirketi olarak ürünlerimizin raf payını arttırmak için bünyemizde oluşturulan pazarlama birimimiz; gerek görsel ve gerekse yazılı basına vermiş olduğu reklamlar ile gerekse ulusal ve yerel marketlerde görev alana raf destek ekipleri ile satışa destek sağlamakta, ayrıca tüketicilere yönelik olarak düzenlenen tat panelleri ve fuar organizasyonlarındaki katılımlarla tanıtım faaliyetini desteklemktedir. Profosyonel satış ekibi yapılan toplantılarda satış arttırıcı tedbirlerin yanısıra piyasalardaki değişikliklere anında müdahale etme imkanını bulmaktadır. Bayiler sürekli ziyaret edilmekte ürünlerin sirkülasyonunda ve kanallara tam anlamıyla dağılımında problem yaşanmaması sağlanmaktadır.
 
   Tariş Üzüm Birliğine ait 36.000 m2'si kapalı olmak üzere 53.000 m2'lik alanda faaliyetini sürdüren TARPAZ A.Ş dış hava koşullarından olumsuz etkilenmeyecek şekilde modern olarak tasarlanmış depolarında portföyündeki her çeşit üründen yeterli stok bulundurarak satış kanallarında problem yaşanmamasına özen göstermektedir. Geniş araç filosuyla farklı nitelik ve kapasitelerde mal taşıyabilme gücüne sahip TARPAZ A.Ş, Tariş'in 'Üreticiden Tüketiciye En Kısa Yol' ilkesiyle, Kaliteli, Doğal ve Sağlıklı ürünlerini tüketicilerine sunmaya hızla devam etmektedir.
 

Etiketler

tariş tar-paz üzüm-birliği kolonya zeytinyağ zeytinyağı sirke incir pekmez tariş-ürünleri kuru-incir organik

Görüşler ()

Yorum Ekle